Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég rossz a vérképem mit...

Elég rossz a vérképem mit csináljak?

Figyelt kérdés
A Vastartalma a véremnek 9-21 tartományban normális nekem 3,4. A vörösvérsejt termelésem ötödére csökkent. Kicsit beszartam :S
2011. ápr. 28. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem amikor vérszegénységem volt, azt mondták, hogy egy sok vitamint.
2011. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen eredménynél nem elég kicsit beszarni...
2011. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon beszartam o.O Csak 16 vagyok miért van ez?
2011. ápr. 28. 16:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Eszel elég húst? Sok vér jön a menstruációval?
2011. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem öncélúan voltál vért ellenőriztetni, mert azt beutalóval szokás.Ha viszont az orvosod küldött, akkor ő meg fogja mondani, hogy mi a teendő.Ne találgass. Vannak nagyon jó gyógyszerek. Nem kell megijedni, de ne is vedd félvállról.
2011. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mandulagyulladással mentem orvoshoz és egyből küldött vérvételre. Mononukleózisra gyanakodnak. Felettébb boldog vagyok. Menstruációval sok vér szokott jönni viszont húst sokat eszem. Ezért nem értem hogy van vashiányom (zöldségből sincs hiány, meg gyümölcsből)
2011. ápr. 28. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy az orvos a többi eredmény összevetésével együtt dönt a kezelésedről.Nyugi.
2011. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
MENNYI A TROMBOCITA ES FEHERVERSEJTED?
2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azok normális tartományban voltak. :) De már rendeződtem úgy néz ki. Miért mire gyanakodtál ilyen csupa nagy betűvel?
2012. jan. 4. 17:16
 10/11 anonim ***** válasza:
hhaha..a csupa nagy betu a munkam miatt van,nem gyanakodtam,csak erdekelt,nekem akkor csokkent le mikor mononukleozisom volt.de a csokkent vas ha egyutt jar emelkedet sullyedessel,magas feherversejtttel es alacsony trombocitaval akkor siman lehet leukemia is.na,de akkor orulok,hogy jol vagy!!!!
2012. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!