Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj ha addig bekenem magam...

Baj ha addig bekenem magam canestennel?

Figyelt kérdés

Viszkető érzésem van odalent. Tudom hogy valami fertőzés, esetleg gomba lehet. Pár napja érzem. A nőgyógyászhoz nem kaptam még beutalót, addig is hogy kicsit enyhüljön a dolog, gondoltam bekenem magam Canestennel.


Olyan tüneteim vannak, amit a tájékoztatóban leírtak, és amire a canesten való (piros, viszkető érzés, sűrű folyás stb)


Mit gondoltok, ártani fog? Vagy nincs ilyen fajta mellékhatása? Mindenképp elmegyek orvoshoz de hétvége van és szeretném magam addig is orvosolni.


2011. ápr. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos ártani nem hiszem h árd,de önmagában a kanesten krém nem is fog használni ugyanis azt csak KÜSŐLEG lehet alkalmazni,azaz belülre nem kenhetsz belőle.Arra sajnos leginkább a canesten kombi a jó(krém+3 napos kúp adag.)

Szóval kint lehet megoldodik a problémád,de bent attól még nem.Szóval vagy kipróbálod a kombit vagy majd a doki ír fel valamit.

2011. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külsőleg viszket. De addig is hátha enyhít valamit. Köszi a választ!
2011. ápr. 17. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, mert így nem lehet eldönteni, hogy mi bajod van és a Canesten csak gombára jó.
2011. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kondor Judit ***** válasza:
A nő dikhoz nem kell beutaló,meg van canesten kúp is ami 3 szemes,mert belülröl is kezelni kell.
2011. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a tanácsokat. Mindenképp elmegyek dokihoz.
2011. ápr. 17. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!