Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire nehezebb felhejezni...

Mennyire nehezebb felhejezni a nagyobb méretű tampont?

Figyelt kérdés
Hello. 1 éve menstruálok, és eddig betétet használtam. Nagyon kényelmetlennek találom, így kipróbáltam a tampont. Minit próbáltam eddig, de csak az utolsó 2 napon így elég volt, de az erősebb napokon nagyobbra lenne szükség. Még szűz vagyok, ha nagyobbal próbálkoznék az nagyon fájna? :S Előre is köszi.
2011. ápr. 16. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
a szűzhártyád miatt ne aggódj, ha fáj, akkor nem attól. Ha elég erős a vérzésed, akkor simán felcsúszik a nagyobb is
2011. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normál tampon alig nagyobb, mint a mini, nem fog fájni, nyugodtan használd! De ennél nagyobbat azért nem ajánlok, de a normállal nem lesz gond, ha a minivel sincs semmi baj! Tényleg pici a méretbeli különbség
2011. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen tampont használsz, a vérzésed erősségétől függ. Akár szűz lányok is használhatnak normál vagy még nagyobb tampont, ha erős a vérzésük. A hüvely rendkívül tágulékony, nyugodtan próbáld ki a nagyobb tampont.
2011. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Esetleg fiatal lányok is írhatnának tapasztalatokat. :)
2011. ápr. 16. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
14:15-ös vagyok. Bár már nem vagyok olyan fiatal, de amikor szűz voltam is használtam normál vagy annál nagyobb méretű tampont, mert olyan erős volt a vérzésem. Ezért írtam, hogy próbáld ki nyugodtan. Nekem nem okozott fájdalmat, könnyen felcsusszant, mert annyira sok volt a menzeszem.
2011. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!