Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízni akarok (? ) (Kérdésed...

Hízni akarok (? ) (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, láttam múltkor deichmanban ilyen izomnövelőket, nem léteznek tömegnövelők??azzal szeretnék kicsit hízni!
2011. ápr. 12. 19:33
 1/9 anonim válasza:
Ha vékony alakkal áldott meg a sors, nem hiszem, hogy nagyon tudnál neki mit tenni. Majd pár év múlva meg lehet, hogy visszasírod az alakodat.
2011. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem decathlont akartál írni :)
2011. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gyakor ***** válasza:

Hány éves vagy, hány kg, hogy és mennyit szeretnél hízni?

Egyébként majdnem jó, csak pont fordítva van:) Izomnövelők nincsenek, tömegnövelők vannak, amik táplálékKIEGÉSZÍTŐK. Hízni lehet velük izomban és zsírban is. Akkor érdemes venni, ha már van egy viszonylag normális fehérje és szénhidrátdús étrended minőségi kajákkal, és egy jól összerakott EDZÉSterved.

Igen, edzeni kell, maguktól nem másznak fel az izmok a karodra:) Ha edzés nélkül eszed a tápkieget akkor max zsírt fogsz felszedni. Bár rendes kaja és edzés mellett is jön fel egy kevés zsír, de azért ha jól csinálod izom is :) Ajánlom, hogy olvasd el az alapismereteket:

[link]

Ne ijesszen meg az oldal nem csak testépítőknek szól :)

Ha további kérdésed van a témával kapcsolatban írj a sport-mozgás témakörbe

2011. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj hízni. Örülj hogy vékony vagy, más örülne ha vékony lehetne. Ezeket a műanyagokat meg felejtsd el, iszonyat károsak!
2011. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyakor ***** válasza:

Körülbelül annyira műanyagok, mint a fehér kenyér amit mindennap eszel, vagy a margarin, párizsi amit ráteszel és semennyire sem veszélyes. Kiegészítők, tehát nem ebből kell állnia egy napi kajának, csak hozzásegít, hogy jobb étrended legyen. NEM ÖSSZETÉVESZTENDŐ A SZTEROIDOKKAL, mivel azt hivatalosan nem szerezhetsz és ég és föld a különbség egyébként is a kettő közt. De mint mondtam az étrend és az edzésterv az első, aztán edzés utánra vehetsz egy gyors felszívódású fehérjét és szőlőcukrot.

Ezek ugyanúgy kaják, csak porított formában a jobb felszívódás és hosszabb tárolhatóság érdekében feldolgozva.

2011. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem értem, hogy miért akar egy nő hízni, mikor mindenki fogyni akar. Ma már a fiúknál is a vékony a divat, a nőknél meg kifejezetten előnyös ha sovány.
2011. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gyakor ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem zsírtömegét, hanem izomtömegét szeretné gyarapítani :) Az meg nem is néz ki rosszul egy csajon, ha van valami formája a lábának/karjának..( persze ésszerű határokon belül :) )
2011. ápr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én hízni szeretnék, edzés nélkül. mert nagyon sovány vagyok. igen, decatlont akartam írni, bocsánat. léteznek olyan testömegnövelők amik edzés nélkül is hatnak?
2011. ápr. 13. 14:01
 9/9 Gyakor ***** válasza:

Nincsenek külön ilyen tömegnövelők, de akármelyiket edzés nélkül (és sok kajával együtt) szedve elhízáshoz vezet, szép zsírpárnákat lehet így felszedni.

Menj edzeni,különben csak elzsírosodsz a tömegnövelőktől, hiszen a tömegnövelők sem többek egyszerű kajáknál. Kalóriaszempontból olyan, mintha bármi mást pl csokit ennél. Ehetsz nyugodtan sok csokit is meg minden sz.rt ha csak zsírosodni akarsz. Ha izmosodni, akkor viszont edzőterem és normális kaják meg tápkieg. Nincs abban a teremben semmi para, valahogy mindenki elkezdte ne szégyelld magad vagy valami.

2011. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!