Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka a problémámnak?

Mokuska04 kérdése:

Mi lehet az oka a problémámnak?

Figyelt kérdés
20éves vagyok,170 magas és jelenleg 60 kiló.Rövid időn belül 4 kilót hiztam,pedig nem eszek sokat és 3órát sportolok naponta.A menstruációm 2 hónapja késik,terhesség kizárva.Undoritónak érzem magam,gyülölettel gondolok magamra.Régebben imádtam élni és boldog voltam,ma már nem akarok mást,csak vékony lenni.Agressziv vagyok,sokat sirok.Folyamatosan fáj a hasam és egyedül érzem magam.Akkor vagyok boldog,mikor tornázok és büntudatom van,ha eszek.Úgy érzem senki sem szeret:(Kérlek segitsetek mert nem tudom mit tegyek.Nem merek senkinek sem beszélni erről,mert félek,hogy bolondnak néznek:(:(
2011. ápr. 10. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz pajzsmirigyet nézetni, szerintem alulműködik. A pajzsmirigy tudja befolyásolni a ciklust egyedül, ha nincs, az lehet ettől is, mert kevés hormont termel.
2011. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. Egyébként ez (a hízást okozó probléma mellett) táplálkozási zavar is.

Nem normális, hogy 4 kg miatt depressziós vagy, bűntudatot érzel stb.

Lehet, hogy egy pszichológus sem ártana.

2011. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!