Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az szerintetek normális,...

Az szerintetek normális, hogyha (11 éves vagyok) 1-szer már megjött, és kb.5-6 hónapja még mindig nincs. Velem van baj, vagy csak hirtelen volt ez az egész, és a belsőm még nem tudta "elfogadni"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában még 2 év kell, hogy beálljon...
2011. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van akinek még 18 éves korában sem áll be úgy hogy ez szerintem hülyeség. És akkor is ,,folyamatosan" menstruálsz.


Amúgy meg hány napig vérzett amikor megvolt neked, kérdező?

2011. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Az első évben még nem rendszeres a menstruáció.
2011. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt elnéztem, bocsi.

Én nem emlékszek egyáltalán.

2011. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik felelő: 6-7 napig
2011. ápr. 16. 15:07
 6/6 Girlnextdor válasza:
nekem eloszor kb 12,5 evesen jott meg s az elso egy ket evben annyira rendszertelenul jott meg hogy volt hogy honapokig nem volt semmi s ha megjott akkor tartott akkor tartott akar 2-3hetet is, de kb 2-3ev utan teljesen beallt a rendszer es azota szinte oramu pontossaggal 28napos a ciklusom:) nem kell felni vagy megilyedni, de ha megis aggodsz beszelgess errol tapasztaltabb no ismerosokkel:)
2011. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!