Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nőgyógyászt keresek...

SOS! Nőgyógyászt keresek sürgősen,72 órás fogamzásgátló tabletta felírására lenne szükségem?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,nemrég vesztettem csak el a szüzességem,mivel elötte nem voltak panaszaim amiért nőgyógyászhoz kellett volna mennem,felesleges lett volna,(legalábbis ezt olvastam/hallottam)viszont most úgy látszik annál inkább lenne szükségem rá.elszakadt a gumi és belém is jutott..pánikba vagyok esve,még időben vagyok,hogy 72órásat bevehessem,hova forduljak???mit mondjak?nő nőgyógyásznak jobban örülnék,azt hiszem férfi elött nem..nem tudnék :/ KÉRLEK segíts!!!
2011. ápr. 4. 23:13
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

vártam még egy napot,hogy talán megjön a menstruáció,de csak nagyon pici vérnyom volt a barnás mellett.aztán rengeteget olvastam ami beparáztatott még egy abortusz lefolyását is olvastam és régebben képet láttam és ilyesmire bazira nincs szükség,megtartanám azthiszem így 19 évesen:/:/ nem tudnám meggyilkoltatni a gyerekünket...

ígyhát mikor ezeket olvastam összeszedtem bátorságom meg minden és elmásztam gyorsan az egyik helyre amit itt írt egy kedves válaszoló,azt se tudtam hogy kérdezzek rá,sose voltam nőgyógyásznál és hát így elsőre egyedül...de kiböktem,hogy mit kérek,gyorsan kaptam vényt és go gyógyszertár.cikinek éreztem az egész procedúrát,de nagyon bízom benne,hogy ezáltal minden rendben lesz 72 órán belül voltam.ha valakit érdekelne 5700 forint volt és egy kapszulás,nekem nem igazán voltak mellékhatásai (rám amúgyse szoktak jellemzői lenni)csakmert sokan ezt írják a sok hirtelen hormonbevitel miatt.

és fogamzásgátlót kéne feliratni magamnak mert így nem lenne ilyesmifajta stressz többé.Most jön az a kérdés,hogy hol találom meg a megfelelő nőgyógyászt?:/

köszi ha valaki elolvasta és szurkolt nekem,jó volt így leírni mert erről azért nem igazán beszélek senkivel és hát igen.további szép napot:)

2011. ápr. 7. 14:07
 32/33 anonim ***** válasza:
Velem "beszélgettél" aznap este. Vártam, hogy írsz, és örülök, hogy így döntöttél. Tényleg a foggátló volna a megoldás. Azt tanácsolom, ne keresd az "igazi" nőgyógyászt, bárki felírja, a vizsgálat meg egy szükséges rossz, amin túl kell esni. Ráérsz akkor válogatni, amikor valami komolyabb szitu van. Ne aggódj, mindenki túlesik rajta.
2011. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
hát igen,muszály lesz :D
2011. ápr. 8. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!