Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nőgyógyászt keresek...

SOS! Nőgyógyászt keresek sürgősen,72 órás fogamzásgátló tabletta felírására lenne szükségem?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,nemrég vesztettem csak el a szüzességem,mivel elötte nem voltak panaszaim amiért nőgyógyászhoz kellett volna mennem,felesleges lett volna,(legalábbis ezt olvastam/hallottam)viszont most úgy látszik annál inkább lenne szükségem rá.elszakadt a gumi és belém is jutott..pánikba vagyok esve,még időben vagyok,hogy 72órásat bevehessem,hova forduljak???mit mondjak?nő nőgyógyásznak jobban örülnék,azt hiszem férfi elött nem..nem tudnék :/ KÉRLEK segíts!!!
2011. ápr. 4. 23:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Akkor felhívom neked. A sulid is a 6.-7. kerben van?
2011. ápr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm nagyon!! ha teherbe esnék nem tudnám elvetetni...de nem jöhet szóba a dolog..:'(
2011. ápr. 5. 00:17
 23/33 A kérdező kommentje:
köszönöm,nagyon kedves vagy de attól tartok felesleges lenne mert úgyis csak holnap tudnék intézkedni!úgyhogy holnap keresek rá megoldást (vagyis ma)úgyértem személyesen elmegyek.
2011. ápr. 5. 00:19
 24/33 anonim ***** válasza:
Felhívtam, de nem mondtak sokat, 8-16-ig lehet emberrel, és nem csak géppel beszélni.
2011. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
De holnap tudod, hogy hova kell menni?
2011. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

hmm:/ magyarán nem foglalkoznak sürgős esetekkel.köszönöm szépen!

nem tudom van e jelentősége,de pont pár nappal elötte olvastam itt az oldalon,hogy gyorsan forró vizzel próbáljuk "kimosni" magunkat amennyire lehet,gyilkolja a spermiumokat... hát én ott hirtelen még ebbe is belevágtam

2011. ápr. 5. 00:25
 27/33 anonim ***** válasza:
Sajnos az annyi, mint halottnak a csók...
2011. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
hát igen gondoltam,hogy nem fogom csakúgy "kimosni" oszt szevasz,de hirtelen tehetetlenségemben más nem jutott eszembe.aztán úgy megnyugtattam a barátomat,hogy ne idegeskedjen,hogy már szinte énis elhittem,hogy semmi baj nem lesz.
2011. ápr. 5. 00:33
 29/33 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj. Én érzem!

Most viszont lefekszem, te is tedd azt. Holnap egy új nap ébred, és meglátod, még történhetnek meglepetések, pl. akár meg is jöhet! Mondtad, hogy már barnáztál.

Írj, holnap, hogy mi történt.

2011. ápr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
rendben,énis próbálok ledőlni,mégegyszer köszönöm a sok hasznos választ és megértést!minden jót és jóéjt:)
2011. ápr. 5. 00:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!