Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Nőgyógyászt keresek...

SOS! Nőgyógyászt keresek sürgősen,72 órás fogamzásgátló tabletta felírására lenne szükségem?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,nemrég vesztettem csak el a szüzességem,mivel elötte nem voltak panaszaim amiért nőgyógyászhoz kellett volna mennem,felesleges lett volna,(legalábbis ezt olvastam/hallottam)viszont most úgy látszik annál inkább lenne szükségem rá.elszakadt a gumi és belém is jutott..pánikba vagyok esve,még időben vagyok,hogy 72órásat bevehessem,hova forduljak???mit mondjak?nő nőgyógyásznak jobban örülnék,azt hiszem férfi elött nem..nem tudnék :/ KÉRLEK segíts!!!
2011. ápr. 4. 23:13
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

most kell majd megjönnie pár nap múlva ugy 6.-a környékén megéri kivárni? tanácstalan vagyok :/

ezt is olvastam [link]

2011. ápr. 4. 23:52
 12/33 anonim ***** válasza:
Ambulancia minden nagyvárosban van, ott a nap 24 órájában áll lányok rendelkezésére egy orvos/asszisztens, aki felírj a tabit. Több mint valószínű hogy az Ella-one-t írják fel, ez 5 napos, a legmodernebb.
2011. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Akkor valamennyire megnyugodhatsz, ilyenkor kevesebb az esélye a teherbeesésnek.
2011. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semmi baj! Veled vagyok! :)
2011. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
jajj nagyon köszönöm,hogy ilyen kedvesen válaszoltok és megértően!!!
2011. ápr. 4. 23:58
 16/33 anonim ***** válasza:
Hogy áll az ügy? Jutottál valamire?
2011. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
googlezok jobbra balra,telefonálási lehetőségem nincs..éjfél múlt és 4kor kelnem kell,hogy gyakorlatra odaérjek.azt hiszem suli után rögtön elmegyek az egyik sürgősségi ambulanciára feliratni.(most ugysem tudnám megvenni mert semmi pénzem és a barátom azt mondta természetesen fizeti,de vele is csak holnap találkozom)elpazaroltam egy napot,mérges vagyok magamra.de közben eljátszottam a gondolattal,hogy kevesebb az esély...mert már pici barnás folyásom volt ami a menstruációm elött szokott jelentkezni és uhh nemtudom mit tegyek..
2011. ápr. 5. 00:08
 18/33 anonim ***** válasza:

Nézd, naptármódszer szerint nincs esélyed, hogy teherbeess. De a naptármódszer sem 100%.

Miért nincs telefonálási lehetőséged?

2011. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Figyelj, én azt mondom, nyugodj meg. Feküdj le, próbálj pihenni. Holnapra még az is lehet, hogy megjön! Menj el suliba, és délután meglátjuk, mi lesz, jó?
2011. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
otthoni teló nincs,öccsémnek nincs kártyáján pénz (amúgyse adná oda :) )az enyém egy hulladék,szinte alig hallok valamit amit belebeszélnek és azon sincs pénz..az Anyukám nincs itthon,de nagyon nem szeretném ha miattam aggodalmaskodna,magamnak kell elintéznem ezt az egészet.mindig így voltam vele,fiatal tinikorom óta.Amúgysem vagyok anyás lány nem beszélgetünk ilyesmikről..eh de belemélyedtem :/
2011. ápr. 5. 00:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!