Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már (bal) szerencsétek...

Volt már (bal) szerencsétek nagyon rossz nogyogyászhoz?

Figyelt kérdés

nekem sajna igen, nemrég "le is cseréltem" ( aminek hangot is adott,lévén hogy egy kollégàjàhoz kerultem , nem nagyon értette a dolgot), rendkivul inkompetens kis emberke . csak egy példa:szulés utani elso menzeszem harom hétig tartott,és mikor elmentem a problémàmmal, megkérdezi, egy uh utàn, hogy biztos vagyok e benne, hogy ez menzesz...Megkérdem, mivel lehetne kezelni, azt mondja, hàààt nem tudom..Alig magyaraz el valamit, szinte harapofogoval kellett minden egyes szot kihuzni belole, stb..

Nektek is voltak ilyen rossz orvosaitok?


2009. febr. 25. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy egy orvos rossz vagy nem, nem biztos, hogy a beteg tudja eldönteni.

Nyilván más megfeleni szakmailag, és megint más a páciensnek.

Hazai viszonyok között - sajnos - nem mindig van idő az orvosnak, arra hogy megfelelően kommunikáljon a beteggel. Gondolj arra, hogy lehetnek neki is nem annyira jó napjai, főleg, ha műtét, ügyelet után megy szakrendelni, olykor a 24. órában.

A beszélő készség sem egyforma.

Sokszor a /szakmailag/ nagyon gyenge orvost szeretik a betegek a legjobban, mert ő szépen tud beszélni a pácienssel, vagy a hozzáttartozóval.

2009. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam vele, hogy egy csomó nődokiról hallottam jót és rosszat egyaránt. Akihez én járok, arra is volt már panasz is, meg dícsérték is. Azért döntöttem mellette, mert utoljára jót hallottam róla, és azt mondtam, hogy ha mindig azután fogok menni, hogy jót vagy rosszat hallok-e róla, akkor a második látogatásnál ott is hagyom mindegyiket. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Amúgy szerintem kevés az a doki, aki sokat magyaráz. Az enyém rászoktatott arra, hogy minden kérdést írjak fel magamnak előre, ő meg veszi őket sorra, és válaszol.
2009. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sajna volt "szerencsém" rossz nőgyógyászhoz. Nagyon rosszul lettem, görcsölt hasam. Bementem a háziorvoshoz, kaptam érzéstelenítőt, majd átküldött a nőgyógyászatra. Az orvos nem akart fogadni, mert nem hozzá tartoztam. Majd másnap visszamentem (mert továbbra sem éreztem magam túl jól) és közölte velem, hogy valószínűleg elvetéltem. Semmi együttérzést nem tanúsított az orvos, és utólag kiderült, hogy teljes mértékben szakszerűtlenül járt el.

Sajnos, még elég fiatal voltam ahhoz, hogy érdemlegesen kiálljak magamért. Szerencsére, semmi maradandó bajom nem történt.

2009. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!