Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fázhat meg a vese?

Mitől fázhat meg a vese?

Figyelt kérdés
Ma kinn hógolyóztunk,és többször földre "kerültem". Rendesen fel voltam öltözve: trikó,harisnya is volt rajtam. Többször éreztem,hogy hideg éri a vesémet,de persze kabáton keresztül! Ugye ennyitől nem fázhat meg a vesém? Lehet,hogy bebeszélem már magamnak,mert kicsit megijedtem! Mit tegyek?
2009. febr. 23. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől még ne ijedj meg :) majd csak akkor, ha szúr a veséd és ez átsugárzik az alhasad tájékára, de bízzunk benne, hogy a hógolyózásból nem lesz ilyen nyavajád. nem érzel semmi szúrást? ne gondolj rá,mert az emberi agy sokra képes...akár tüneteket is produkálni. :) 18/L
2009. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyesmit nem érzek..mármint szúrást. Csak mintha nagyon nagyon tompán fájna ott lent a hátam..de mondom,lehet attól,hogy ezt bebeszélem magamnak.:S Köszönöm a gyors válaszod! :))
2009. febr. 23. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
a bebeszélés sajnos elég gyakori. én így voltam mikor felfáztam, s mikor gondoltam egyre jobban fájt a petefészkem. ameddig nem elviselhetetlen a fájás addig nincs gond. ha nem gondolsz rá,nem fog szúrni de ha gondolat nélkülfájni fog menj el házidokihoz. hány éves vagy? :) puszi és kívánom, h semmi bajod ne legyen :)
2009. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(a 2 bejegyző egy személy ) :) én írtam mind2t
2009. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,mostmár jobb! Biztos csak bebeszéltem..14 éves vagyok:) Köszi a segítségedet! :) Puszi
2009. febr. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!