Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellbőségnél mikor mondjuk...

Mellbőségnél mikor mondjuk azt, hogy ez már nagy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sztem inkább ezt ránézésre lehet megmondani..

Mert lehet vkinek nagyon picicicije, de bazinagy háta, és akkor 100as körbe, de lehet vki kis vékony nagy mellekkel, és ugy 100as..

Tehát sztem ezt így nem lehet megmondani.

2009. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így van. Van egy barátnőm, akinek 103-as a mellbősége, de nagyon pici cicije van. Sokáig versenyszerűen sportolt, erős, széles, izmos háta van, azért ekkora.

Én viszont "lányosabb" vagyok, kicsi háttal, szerintem viszonylag nagy mellekkel, és csak 96-os a mellbőségem. Szóval, ha arra vagy kíváncsi, hogy a tied nagy-e, linkelj egy arc nélküli képet, és megmondjuk :) :P


20/L

2009. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ez relatív dolog. Alkat és ízlés kérdése. Tehát marad az arc nélküli kép... :):)
2009. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok meg minden,rendszeresen uszom és már 7 éve folyamatosan kézilabdázom,ugyhogy elég nagy a vállam!De ennyire nem vagyok bevállaós bocsi:D
2009. febr. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!