Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok, fog még nőni...

19 éves vagyok, fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés

19 vagyok, szinte nincs is mellem, egy 13 évesnek hozzám képest HATALMAS van!


Mondhatnám, hogy pont elfér a markomban, de lazán össze tudom fogni, vagy nem tudom :DD olyan kis picik.

Szóval tényleg iszonyú picik. Bár néha elég nagynak érzem őket, de nem azok. Mindegy.

Anyukámnak 80/B 85/B körüli. Nekem nem tudom milyen, nem tudom ezt a számozást, de nem is kell melltartót hordanom, felesleges. a Legkisebbet is ki kellene tömnöm, tegyem magam nevetségessé? ...


Nekem fog még nőni? Igazából engem nem zavar, kényelmes így. Örülök is neki, kicsit...

Csak félek, hogy egyszer csak megnő hatalmasra :D


Szerintetek?


2009. febr. 20. 13:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
annak aki azt irta h irigyli a nagymellueket tevedsz nekem a kicsi melluek jonnek be nagy melleket nem is szeretem megneznem a tied mekkora ha lehetne
2009. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!