Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok, fog még nőni...

19 éves vagyok, fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés

19 vagyok, szinte nincs is mellem, egy 13 évesnek hozzám képest HATALMAS van!


Mondhatnám, hogy pont elfér a markomban, de lazán össze tudom fogni, vagy nem tudom :DD olyan kis picik.

Szóval tényleg iszonyú picik. Bár néha elég nagynak érzem őket, de nem azok. Mindegy.

Anyukámnak 80/B 85/B körüli. Nekem nem tudom milyen, nem tudom ezt a számozást, de nem is kell melltartót hordanom, felesleges. a Legkisebbet is ki kellene tömnöm, tegyem magam nevetségessé? ...


Nekem fog még nőni? Igazából engem nem zavar, kényelmes így. Örülök is neki, kicsit...

Csak félek, hogy egyszer csak megnő hatalmasra :D


Szerintetek?


2009. febr. 20. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Két esetben nőhet meg hirtelen hatalmasra.

1.Ha gyereked fog születni.

2.Ha sok pénzed van szilikonra.

2009. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

nőni legközelebb terhesen fog...

De ne irigykedj! nekem 95/b van és a félkarom adnám néha egy akkoráért mint a tied! A nagy cici zavar pl a sportban, nyáron a melegben, mindig kell egy melltartó,. ráadásul már 25évesen olyan volt mint egy 30asnak...

Örülj annak amid van, tényleg megbámulják a psik a nagy ciciket, aztán elveszik a kicsi átlagos nőket, a szexbombák pedig maradnak szinglinek.

Arról nem beszélve neked mennyivel könnyebb lesz majd szoptani... az enyém agyonnyomta volna a kisfiamat ha nem tartom. :)

2009. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs kizárva, hogy egy minimálisat fog még nőni, de nem élném magam bele magam a terhességig. Egyébként ne aggódj amiatt, hogy kisebb keblekkel áldott meg az ég, nekem 80/85B-s a méretem és azt mondják "ez az átlag", de engem van, hogy zavar, pláne amikor meg akarok venni egy ruhát, ami csak mellben szűk, vagy a melleim miatt vet itt-ott buggyot vagy, ami még gyakrabb, a pasik megjegyzést tesznek a melleidre, és azt jegyzik meg belőled. Ez pl. nagyon bántó tud lenni. Veled egyidős vagyok... úgyhogy tudom, milyen cipőben jársz. Én azt tanácsolom, hogy békélj meg velük, mert nem csak a nagy cici a jó cici! ;)
2009. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Az azért nem teljesen igaz, hogy ennyi idősen már meg is állt a fejlődésben!!! Sokan vannak, akik 21-22 éves korukig is még nőnek, fejlődnek! Elképzelhető, hogy nálad kitolódott ez!
2009. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem mindig kicsi volt a mellem , úgy irigyeltem azokat akiknak nagy van . Aztán várandós lettem és lett két akkora labda a melleim helyett , hogy 2 számmal nagyobb melltartó kellett . Nem tudtam őket viselni, nem vettem fel kivágott felsőket , pedig szül
2009. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Valóban lehet, h valaki 21 évesen még nő, de ez csak a magasságra vonatkozik. A másodlagos nemi jellegek kialakulása, tehát a külső nemi szervek fejlődése a pubertás végére nagyjából befejeződik. 19 évesen már nem számíthatsz észrevehető változásra, főleg nem arra, h "hatalmas" lesz.
2009. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Úgy tűnik, nekem is akkora van, mint Neked: épp elfér a markomban, és bár ciciformájú, akkor is kicsinek számít. Valóban előny a sportban a kis mell, nincs különösebb szükségem melltartóra (sportnál csak), és sosem tapasztaltam még emiatt hátfájást, azonban igenis szeretnék nagyobbat. Tavaly decemberben már majdnem elszántam magam a műtétre, de visszaléptem.


Anyukám azt mondta nekem, hogy 19 évesen neki is ekkora volt, ő igazából 25-6 éves koráig nőtt még. :D Szóval magasabb lett, mellesedett is kicsit, szóval még a terhessége előtt kifejlődött a cicije. HOgy ezt miért írtam le? Mert én ebből merítek erőt, hátha rászánja végre magát és elkezd nagyobbodni, mert utálom, hogy hátul pitsa, elöl kislány vagyok. Néha előjön ez a dolog, és kivagyok tőle.


Kérdésedre válaszolva: tudtommal az ember lassan növekszik, lassan érünk be úgymond. Vannak, akik gyorsan kifejlődnek, vannak, akik nem sietik el (pl. menzeszünk is máskor jön meg). Azt viszont nem hiszem, hogy sokkal nagyobbra megnőnének már, bár lehet, hogy melltartóméret-váltásra még szorulni fogsz. ;)


Üdv.

2009. febr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem nagyon valószínű, de ha valaha is szomorú lennél emiatt, gondolj arra, hogy sokan vagyunk így ezzel. Én is csak azért hordok melltartót, hogy úgy tünjön van ott valami. Pedig én már túl vagyok egy gyerekszülésen. Akkor megnőtt, aztán meg még kisebb lett mint volt :(
2009. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
csak ne áltílnosítsunk hogy milyen csajnak lesz pasija....
2009. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát, én szülni nem fogok abban biztos vagyok.

Szilikon se kell.

Nekem már 12-13 évesen megjött, ha itt tartunk... szóval nem hinném, hogy annyira későn érő vagyok.


Mostanában (pár napja, mensi után vagyok) fájdogál kicsit, főleg amikor feküdnék le aludni és nyomódik. Régen volt ilyesmi, amikor nőtt. Szerintetek azért fájhat most is? Mindkettő fáj, de inkább a bal. Gondolom baj nem lehet, mert ha olyan jellegű dolog lenne nem értintené mindkettőt. Hát nem tudom...


Ja és engem nem zavar, hogy ilyen kis deszka vagyok, mert az én stílusomhoz nem illene a nagy mell. :))

2009. febr. 21. 07:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!