Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19 éves vagyok, fog még nőni...

19 éves vagyok, fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés

19 vagyok, szinte nincs is mellem, egy 13 évesnek hozzám képest HATALMAS van!


Mondhatnám, hogy pont elfér a markomban, de lazán össze tudom fogni, vagy nem tudom :DD olyan kis picik.

Szóval tényleg iszonyú picik. Bár néha elég nagynak érzem őket, de nem azok. Mindegy.

Anyukámnak 80/B 85/B körüli. Nekem nem tudom milyen, nem tudom ezt a számozást, de nem is kell melltartót hordanom, felesleges. a Legkisebbet is ki kellene tömnöm, tegyem magam nevetségessé? ...


Nekem fog még nőni? Igazából engem nem zavar, kényelmes így. Örülök is neki, kicsit...

Csak félek, hogy egyszer csak megnő hatalmasra :D


Szerintetek?


2009. febr. 20. 13:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%
Én mindjárt 20 leszek a melleim kicsik, csak a szivacsos melltartó tesz valamit. Ha lenne pénzem már rég megcsináltattam volna (nem értem az egyik feni válaszolót). A mensesem 12 éves koromban jött meg először, akkoriban nőtt is a mellem a korombeliekhez képest (cikiztek is, hogy kitömtem), és azóta se nagyon többet. Anyukámnak nagy melle van (és már szülés előtt is az volt), mindkét nagymamámnak is nagy melle volt. Viszont a nővéremnek is olyan picik mint nekem, bár 1 éve szült, de nem sokat nőttek a mellei. És az hülyeség, hogy a kismellü könnyebben tud szoptatni, mert szegény tesóm is nagyon elfáradt mikozben jobban oda kellett emelni a babáját és fekve ne is ért oda a gyerek szályához (sokat fekve is tudnak szoptatni, ha fáradtak, mert nagy a mellük és könnyen eléri a gyerek száját). Egyébként még megérteném ha nádszállak lennénk mindketten, de nem, hajlamosak vagyunk nagyon a hízásra és minden meglátszik rajtunk az egyész eletünk fogyókókúra. Most megpróbálok egy fogamzásgátlót, amitől mellékhatásként nőhet (nem ezért írattam fel, hanem a védekezés szempontjából), de ha csak hízni fogok nagyon megszívtam.
2009. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Ja és a pasiknak salyna igenis a nagy mell tetszik, ez genetikailag kódolt bennük.
2009. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Én se vagyok nádszál, sőt nagyon kövér vagyok. Ilyen kövér lányoknak akkora melle szokott lenni, hogy nem kapnak magukra melltartót. Nekem meg semmi. Hát ez van :)


Én úgy tudom, hogy a pasik a nagy melleket inkább csak megnézik, egyébként azt szeretik ami átlagos, pont elfér a kezükben. Vagyis a legtöbben ezt mondják, és azért a legtöbben őszintén. De nekem aztán teljesen mindegy.

2009. febr. 21. 14:13
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Szia megint!


Nekem is gyakran fáj a cicim, már mensi előtt egy héttel érzem a közeledtét (halleluja). Továbbá érdekes mozgolódást is szoktam tapasztalni a pocimnál. Szóval nem vagy egyedül a problémáddal. Beszélgetésekből kiderült, hogy sok lány nem is érzi, mikor meg fog jönni neki, vagyis a PMS nála nulla (szerencsés ember...). A mi családunk leánytagjai bizony kaptak a görcsökből, szenvedő egyének vagyunk. :D


Gondolom, ez az érzékenységtől meg a hormonoktól függ. De hogy csak az egyik? Ha mindkettő cicim gyakran fájdogálna, akkor lehet először én is a növekedésre gondolnék, de mivel Neked a bal oldali fáj... Lehet, megejthetsz egy kontrollvizsgálatot a nőgyógyászodnál, aki egy gyors kis tapicska után megmondja, hogy ne féljen, a mellei csomómentesek. :)


Üdv.

2009. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14:56-osnak:


Nekem a mensi simán megy, észre se veszem. Néha fáj pár percig a hasam, de ritkán. Sosem tapasztalok magamon semmit, sosem tudom, mikor fog megjönni :)

Mellem se fáj se előtte, se utána... semmi.


És mindkettő fájdogál pár napja, nem csak az egyik, lehet félreérthetően írtam, elnézést.

Igazából nem zavar, mert így nem. Meg ha megfogom, kicsit erősebben akkor sem, csak ha fekszek le aludni és én úgy összehúzom magam és akkor érzem. Mindegy :))


Sajnos a nőgyógyászhoz már volt szerencsém, a jobb mellemben talált egy csomót még régebben. :( De a gép nem mutatta ki és több éve ott van (5-6), szóval nem csináltak vele semmit.

Nem is gondolok rá inkább, majd valamikor megint megnézetem, van-e változás, de ezt inkább hagyjuk, mert csak kikészítem magam idegileg.


Ja és én most a mensi után vagyok, nem előtte. Bár... lehet én fordítva működöm ;)


Azért köszi a választ :)

Egyébként úgy tudom, hogy ha fáj a hasad az annyiból jó, mert összerándulsz kicsit ott lent és könnyebben kijön a dolog mensikor... mert a hasadnál valami kipréseli vagy micsoda... nem sikerült valami érthetően leírni, de valahol olvastam még régen, valami orvosi lapon.

2009. febr. 21. 15:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia megint!


Jó neked, hogy simán megy minden, szerencsés vagy. Sokunk pokoli kínokat él egy sima méhösszehúzódás miatt is. :( Érdekes, azt olvastam nemrégiben, hogy a görcsök valódi okát még mindig nem fejtették meg, annyira bonyolult hormonműködés áll a hátterében. Azt viszont mindenki, aki tapasztalta már, meg tudja mondani, hogy mi is az és honnan jön. :D


Akkor fáj, ha a hasadra fekszel? Vagy hogy érted, hogy "összehúzod" magad?


Sajnálom, hogy már ilyen fiatalon ilyen komoly problémáid adódtak. Tudom, nem vigasz, de az én fodrászomnak is hasonló bajai vannak, nemrég döbbentem le, hogy daganatot találtak a mellében (21 éves). Neki sincs az a borzasztó nagy cicije, de azért nagyobb az enyémnél. Iszonyat, hogy mik vannak.


Fordítva működsz? :P Lehet, hogy amikor közeledsz az ovulációhoz, jelzi Neked a tested, hogy "ejnye már, szeretnék megtermékenyülni". Ez csak azért jutott eszembe, mert vannak olyanok, akik még középidőben is véreznek kicsit, a 14. nap környékén. No azt kéne még csak! Épp elég végigszenvedni azt a 4-5 napot! Nekem főleg az 1. nap a szörnyű a görcsök miatt. Habár a fogamzásgátló ELVILEG jó erre is, nem tapasztaltam jelentős különbséget ahhoz képest, mint amikor nem szedtem semmit fiatalabb koromban.


Értem ám, hogy mire célzol. Előbb írtam róla. Ne félj, én érzem azokat az összehúzódásokat, majd' megszülök. Amikor középsuli 9. osztályba jártam, és nem szedtem semmi gyógyszert még, annyira rosszul voltam ezekől, hogy el kellett mennem lefeküdni, mert olyan erősek voltak a görcsök, hogy elájultam. :( Tényleg nagyon rossz volt. Ez mondjuk pár hónapig tartott csak, biztos valami serdülőkori összevisszaság tombolt bennem. Csak eszembe jutott... :)


Fanni

(a 7. válaszoló is én voltam, meg az ez előtti is. :) )

2009. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szomorú, hogy ilyen dolgok megtörténhetnek. Ráadásul az orvosok alig akarnak vizsgálatokat csinálni, mert még fiatal minek... Elképzelem ha 13 évesen elmentem volna... mikor 19 évesen alig csináltak valamit kb.


Sajnálom, hogy neked ilyen fájdalmas.

De most én is görcsölök ám rendesen!

Megjött megint, én már nem értem... lehet ezért fájt akkor a mellem is. Bár nekem még életemben nem volt semmi tünete a dolognak. Na mindegy :)


Csak teljen már le ez a pár átkozott nap :))

2009. febr. 23. 16:35
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem bejönnek a kis mellek, még jobban is mint a nagyok. Még ha nagyon picik is. :) Szóval ha emiatt pasit nem találsz, itt vagyok én. ;) És vagyunk még azért páran így szerintem.
2009. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%
NEKEM ANNYIRA NEM KICSI, DE ÍRIGYLEM A NAGYMELLÜEKET, MERT AZÉRT A PASIK TÖBBSÉGÉNEK AZ JÖN BE. RENDES VAGY ELŐTTEM LÉVŐ VÁLASZOLÓ, BÁRCSAK MINDEN SRÁC ÍGY LENNE EZZEL. PERSZE A NŐK ELFOGADJÁK A KIS SZERSZÁMOT.
2009. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek: Köszi, kedves vagy :))


Utolsónak: szerintem ne aggódj, ha ügyes vagy a személyiségeddel meg tudsz fogni bárkit és akkor nem fogja érdekelni, mekkora a melled. Nekem bevált :D ;)

2009. febr. 24. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!