Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy a mindig jó fej, türelmes nőgyógyászotok egyszer csak flegmán viselkedett?

Figyelt kérdés
Ma úgy megdöbbentem, hogy szóhoz sem jutottam. Kontrollra mentem vissza, azzal kezdte, mit kontrolláljon rajtam, aztán azt kérdezte, megvizsgáljon-e, s már mondta is, hogy ugyebár farmeron keresztül nem lát semmit... (máskor olyan kis kedvesen mondta - szinte kérte -, hogy fáradjak be levetkőzni). A kacsát úgy szétnyitotta bennem, hogy fájt (forgatta is szerintem, bár ehhez nem értek, de olyan érzés volt, ezelőtt meg sem éreztem), nagyon durván bánt velem. De hát előzőleg azt mondta, menjek vissza kontrollra mindenképpen... (oké, mindenkinek lehet rossz napja, de ne érezzem magam emiatt a szokásosnál is kellemetlenebbül). Vagy ne legyek ennyire érzékeny? A ti nődokitok is viselkedik néha így?
2011. márc. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak rossz napja volt, ha következőben is flegma akkor cseréld le :)
2011. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyelj, én minden egyes alkalommal megkapom hogy foggyak le...sőt, akárhova megyek, mondják...
2011. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen,azota se mentem vissza hozzá!igaz még ujat sem kerestem,de még nem votl rá szukség,de az biztos hogy hozzá tobbet nem megyek vissza,ha duhos is ne az én káromra tegye
2011. márc. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, miért tettem fel a kérdést, hisz nekem attól nem lett jobb, hogy nektek is volt hasonló "élményben" részetek (lehet, hogy azt vártam, nem, ez egyedi eset volt, és alapjába véve minden nőgyógyász rendkívül kedves, csak pont az enyémnek pont ma volt sz-r kedve, és ha legközelebb megyek, minden rendben lesz - kár, hogy az élet nem ilyen szép, mint amilyennek elképzelem), köszi :)
2011. márc. 9. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én dokim is volt, hogy néha flegmán viselkedett, pedig alapjában ő is nagyon rendes, türelmes. Olyankor tudom, hogy előttem vagy indokolatlan császármetszést rendelt egy páciens vagy abortuszt, amit a dokim nem vállal. Akkor egész nap ideges és mindenkivel flegma. Persze ha nagyon durva lett volna velem, már váltottam volna.
2011. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!