Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérkés folyásom van, vagy...

Fehérkés folyásom van, vagy nem tudom minek nevezzem. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés

15,lassan 16 éves lány vagyok és ilyen fehérkés folyás-félém van. :/ Mindennap kb..már jó ideje és nem tudom mitől.Meg,azért is zavar jobban,mert félek,ha majd a barátom megnyalogat "ott",akkor nehogy elkapjon esetleg vmit,vagy megundorodjon. :S (Fürdés előtt is szokott lenni,meg a bugyimon is látszik..) Szoktam mosni magam "ott"!

Tudatlan vagyok és félek most kicsit!Lécci,vki világosítson fel hogy mi lehet ez!Köszönöm.


2011. febr. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb lesz, ha keresel egy nőgyógyászt.

Lehet, hogy normális folyásod van, lehet, hogy bakteriális eredetű. (A gomba kizárható, mert az iszonyúan viszketne.) Ez esetben muszáj rá gyógyszert kapnod, mert ha gyulladást okoz, meddővé válhatsz. Ha van barátod, aki már nyalogat is (netán szex is van), úgyis évente kell majd kontrollra járnod.

2011. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs kellemetlen illata és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor semmi baj!!!
2011. febr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. (:

Hát,az illata az kellemetlen.. :S

Lehet,hogy elmegyek majd nődokihoz.

2011. febr. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!