Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilésnél mindig átázik a...

Pisilésnél mindig átázik a tampon zsinórja, miért? (OB tampont használok)

Figyelt kérdés
Próbáltam, hogy megfogom, felemelem a zsinórt, hogy véletlenül se pisiljem le. De még így is pisis lesz.. Tök idegesítő, mert utána a bugyimat is átáztatja. Minden wc-zésnél, kb 2 óránként fölösleges kicserélni. Általában a tampon mellé berakok egy vékony tisztasági betétet is, de jobb lenne valami más megoldás.
2011. jan. 22. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert pamut zsinór.
2011. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de kössél a zsinórjukra egy másik madzagot, mielőtt még felhelyeznéd.Pl.hímző cérna totál alkalmas erre a funkcióra, a tamponok zsinórját is nagyjából ilyen gépselyemből készítik.

Így már biztosan meg tudod fogni.

Sok "sikert"!

:)

2011. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimálisan mindenkinek elázik (nekem is és bármelyik bizalmasabb barátnőmet kérdeztem, nekik is), a tisztasági betét a megoldás, az amúgy is praktikus tamponhasználat mellett is.
2011. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
én is lepisilem, de megtörlöm azután, így nyilvánvaló hogy a zsinórt is.Én sose ázok át, nem nedvesedik be a bugyim a pisis zsinórtól.sztem felesleges tisztasági betét, ha tampont használsz
2011. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Meg kell hosszabbítani a kanócot.

:))

2011. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem hátrafelé fogd meg :), én is így csinálom! :)
2011. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én eleve rakok be tisztasági betétet is, hogyha esetleg átáznék, akkor ne rögtön a bugyim legyen véres.3,5 éve menstruálok, bő 1 éve használok tampont, eddig egyszer áztam át, pont jó volt, hogy tisztasági betét is volt a bugyimba.


Egyébként én a combom felé szoktam elhúzni, de picit nekem is pisis lesz.Utána a zsinórját is megtörlöm és nem érezni semmit.

15/L

2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem nagyon jók az ob tamponok,más tamponnál is így van,próbáld kicsit máshova rakni addig a zsinórt-
2011. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én ma használtam először tampont,pisilésnél a cérnát hátrafelé húztam/fogtam és így teljesen száraz maradt ;)
2016. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!