Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tüneteim pici vérzés. Folyás,...

Tüneteim pici vérzés. Folyás, darabos is néha, eddig viszketett most csak fáj a hüvelyem. Pisilésnél nem fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi ez, azt csak orvos tudja megállapítani, ha megvizsgál, de valami baj van az biztos!
2011. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valszeg be van gyulladva, menj el nőgyógyászhoz ő megvizsgálja h. fertőző e, vagy mennyire súlyos, a lényeg h. ne halogasd mert komolyabb majod is lehet
2011. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is tök ugyanez volt, valami gombafajta. Kapsz rá hüvelykúpot, az hipphopp elmulasztja, de tényleg ne halogasd.

Én is azt hittem, majd itthon elmulasztom magamnak canestennel, egy hétig szenvedtem... amikor meg elmentem a dokihoz, az csinált vizsgálatot, amivel további négy napig szörnyen éreztem magam, mivel annyi ideig tartott a vizsgálat kielemzése. utána kaptam csak gyógyszert

2011. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.én is gombás fertözésre gondoltam .de akkor ezek szerint ez nem felfázás?
2011. okt. 17. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!