Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csinálhat valaki ilyet?

Hogy csinálhat valaki ilyet?

Figyelt kérdés

7-en vagyunk lányok az osztályban. Már csak 2 lánynak nem jött meg. Az egyik örül neki, jól is teszi! De a másik meg nem bírja elviselni. Most hétfőn bejelentette, hogy megjött neki. ( nem értem miért kell más orrára kötni. ) Mondom, jólvan, nem értem mi ebben a nagy szám :D

Nem is foglalkoztunk vele. Kb. inden szünetben kiment wc-re, és hordta ki a betéteket. Cserélgette, stb...

Egyik szünetben én is elmentem pisilni. Bejöttek, ( mármint ő, és a legjobb barátnője) nem tudták, hogy ott vagyok. A friss nagylány bement cserélni a mellettem lévő wc-be. Hallom, hogy mondja: úh, de tele van! Hihetetlen, hogy nem áztam át. Majd kivette a betétet és lerakta a földre, amíg felvette a másikat. És a mivel mellettem volt, átláttam, mert ugye nincs teljesen fal. És egy tiszta betét volt. Még egy csepp vér sem. Na, mondom, tényleg majdnem átáztál...

Nem mondtam el senkinek, végül is kit érdekel? :D

De akkor is, úgy felhúztam magamat, hogy a drága betétet is csak így pazarolja.

Szerintetek ez nem óriási butaság?


2011. jan. 19. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mondjuk az lehet, hogy mások mondják neki :o

valószínűleg iagazad van.

2011. jan. 19. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!