Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csinálhat ilyet egy oktató?

Csinálhat ilyet egy oktató?

Figyelt kérdés

Nemsokára forgalmi vizsgám lesz és csak most közölte velem hogy rutinból anno plusz 8 gyakorló órám volt. Csodálatos módon akkor ezt nem mondta nekem hogy azok már plusz órák.

És most még ő van meglepődve hogy a forgalmi plusz órákat lemondtam. Mindegyik ilyen hogy csak minél több pénzel próbálják lehúzni az embert ??? :( :( :(


2011. ápr. 17. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdésedre a válasz: sajnos igen, erre mennek rá!

Egyébként az első kérdésre is sajnos igen a válasz... Nem tudsz mit tenni, és nem célszerű lemondani a forgalmi órákat sem, mert valahogy meg kell tanulni vezetni.

2011. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ilyen volt.5 óra után mentem rutinra majd asszem még 12 óra kelett a forgalmihoz.Mondtam neki ,hogy szerintem jól megy és rábólintott és vitt is vizsgézni.
2011. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mehetsz 5 óra után rutinra, akk beirt neked még 6 ot, mert 11 óra kell hogy lejelenthessen rutinra, és 30 hogy lejelenthessen forgalmira. legalábbis pár éve mikor én voltam még ez volt a szabály. más kérdés hogy én se a rutinpályán gyakoroltam első 5-6 órában, és már kb lejelentett amikor oda először elmentünk. de én számontartottam hogy hol tartunk. ez a te dolgod lenne, hogy ha nemtudsz vmit, megkérdezed, és figyeled, és megbeszéled vele. amúgy meg sokszor nem árt a plusz óra. végül valami negyvenvalamennyi óra után mentem forgalmira, az utolsók már fölöslegesek voltak kb, de 40 ig még hasznos volt és fontos. ja és mindenből elsőre mentem át. ha elküld 30 után, lehet hogy megbukok, mert nemvoltam még biztos annyira, és akkor az önbizalmat is rombolja, meg idegeskedés, nembeszélve róla hogy ugyanugy plusz pénz lesz az uj vizsga meg az új órák. meg aztán ha véletlenül át is megyek akkor sincs még elég gyakorlatom, és akkor a saját kocsinkkal lettem volna bizonytalan.


megoldás kulcsa: meg kell beszélni a problémákat. ez mindenhol mindenre igaz. aki nem tudja kinyitni a száját és kérdezni és elmondani ha vmi nemtetszik neki, az megszivja. ennyi

2011. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belinkelem,mert volt nemrég egy kicsit hasonló kérdés,amire írtam egy választ...Az utolsó az http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztonsa..
2011. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem mind ilyen. en peldaul ugy vizsgaztam minden gyakorlati reszbol, hogy nem vettem plusz orakat. sot kaptam ingyen orakat a vegen (noha ez annak tudhato be hogy sokszor vittem haza "enni-inni" szarni hugyozni
2011. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a pénzre mennek, nagyon durván. másfelől a te érdeked, hogy megtanulj vezetni, és biztos vagyok benne, hogy azok az órák sem voltak fölöslegesek.. nem az a lényeg, hogy hány órát veszel, nem is az, hogy elsőre átmenj a vizsgákon, hanem az, hogy megtanulj közlekedni...
2011. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!