Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy reagált a barátod mikor...

Hogy reagált a barátod mikor kiderült, hogy hüvelygombád van?

Figyelt kérdés

Tehát kinek h reagált a párja,mikor kiderült,h gombád van? Esetleg nem múlt el hetekig és újra kellett gyógyszert szedni? Gondolom másoknál is okoz ez konfliktust.

Nekem 2hónapja volt gombám,kaptam rá gyógyszert meg kanesten kúpot. Barátom is gyógyszert,de nekem továbbra is viszketett a nemi szervem. És még mindig. Ma megyek ismét orvoshoz. Számomra ez nagyon kellemetlen és most nem mertem elmondani barátomnak,h nem múlt el és azért nem kívánom a szexet(emiatt kicsit megromlott a kapcsolatunk). Majd ma ha megkaptam a gyógyszereket akarom elmondani neki h nem múlt el és h emiatt voltam vele olyan amilyen. Félek,h h reagál,pedig szeret nagyon. Sajnos nekem kényes ez a téma,mert mégiscsak a nőiességemmel van gond.A ti párotok mennyire érti meg és kezeli jól ezt a problémátokat?


2011. jan. 19. 12:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Teljesen őszintén és nyíltan beszélj vele erről. A betegség nem a Te hibát, csak szenvedő alany vagy. Ha nem érti meg, akkor a kapcsolattal súlyos gondok vannak. Egyébként a fertőzést ide-oda passzoljátok egymás között, ha ő nem kapja meg a második adag gyógyszert vagy krémet. És akkor sosem múlik el.
2011. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jaj, ha tudnád nekem mennyi nőgyógyászati problémám volt, van...ami miatt volt hogy hónapokig nem lehetett szex, mégsem szólt soha egyetlen egy rossz szót sem a férjem emiatt. nem tehetek róla, nyilván nem én akarom, hogy ilyen problémáim legyenek...
2011. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Krémet nem bírja 2-3 napnál tovább,mert kiszárad tőle a makkja. Természetesen neki is iratok fel gyógyszert,mert egyikünknek sem hiányzik,h ezzel kinlódjunk hónapokig még.
2011. jan. 19. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt,és mivel a kezelés csak akkor használ,ha a partner is kezelteti magát így elmondtam neki.Nem volt gond belőle,sőt azon volt,hogy minél előbb meggyógyuljak..

Érdeked,hogy az írod a párod gyógyszert kapott.Az én párom ugyanolyan canesten kenőcsöt kapott mint én,és neki avval kellett kenegetnie a nemiszervét..Mi már gyógyultak vagyunk..Veszíteni nem veszítesz ha megkéred,hogy kenegesse ő is canestennel,még akkor is ha gyógyszert is szed..Hátha segít rajtatok.

2011. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem, hogy miért más ez, mintha más testrészed lenne beteg...? Nem a te hibád, nem azért van, mert valamit rosszul csináltál, nem világos, hogy miért érzed magad kényelmetlenül. Szerintem egyedül az a baj, hogy furán viselkedsz, pedig semmi okod rá. Ha titkolózol, szégyenkezel, csak rosszabb lesz. Ugyan úgy kell kezelni ezt is, mint bármilyen más eü. problémát.
2011. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fél éve kűzdök különféle fertőzéssel, ezalatt a fél év alatt egyszer sem voltunk együtt, tehát fél év szex nélkül. Nagyon megértő, támogat, és mellettem áll, hisz én már teljesen kivagyok,sokszor sírok emiatt, hogy nem múlik el, de támogat, és önti belém a lelket, türelmesen vár. Mindig nyíltan beszélek neki erről, ő rendszeresen ha tud eljön velem a nőgyógyászhoz, mert már annyira kész vagyok lelkileg, egyedül nem menne. 24N
2011. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már rég volt, amikor először esett meg velünk, akkoriban még nem volt canesten reklám a tv-ben.

A férjem először megijedt, azt hitte, ez valami komoly baj, aggódott értem :=) - tipikus pasi :=). Aztán elmagyaráztam, hogy semmi dráma, csak mindkettőnket kezelni kell és akkor hamar rendeződnek a dolgok, na akkor megnyugodott és szorgalmasan kente magát naponta 2-3x a kenőccsel, amit a nőgyógyászom írt neki.

2011. jan. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül mondd el neki! Hiszen ha nem gumival védekeztek akkor bizony vissza vándorolhat a gomba!
2011. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!