Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyászati kivizsgálás...

A nőgyógyászati kivizsgálás ingyenes? És feltétlen kell róla a szülőknek tudni? Egyáltalán 15 évesen fogadnának-e engem?

Figyelt kérdés

Az épp eszű gondolkodás híve vagyok, így 15 évesen felmerül bennem a kérdés, hogy ha valaki szexuális életet él rendszeresen a párjával, akkor "kötelező" (az igényesebbeknek) eljárni.Így gondolom.

Fontos lenne, mert nem akarok felelőtlen lenni, és az egészségem nekem sokat jelent.


2011. jan. 6. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

nnya. én csak oda akartam kilyukadni, hogy szerintem a kérdező csaj gáz. egy elkényeztetett kis "épp eszű" sznob.

úgyhogy nyugodtan menjen a sznobrendelőbe, ahol ugyanazt fogják javasolni, amit pár sorral feljebb én. ÓVSZER/GUMI/KOTON. Bocsánat, de agyfaszt kell kapnom az ilyen sterilségtől. TE MÉG NEM VAGY KÉSZ A SZEXRE, ha neked ez jelenti a nagy felkészültséget... áááááááááááááááááááááááá anyám...

2011. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

clau20! Természetes, hogy aki több, mint 30 pasival volt 20 éves kora ellenére, az teljesen képben van az ilyen dolgokkal. Viszont egy 15 éves lány, aki tegyük fel nem olyan, mint azok a lányok, akik 14 évesen több f@szt fogtak, mint kilincset, hanem teljesen elzárkózott ezektől a dolgoktól, annak hadd legyenek már kérdései. A doki esetleg azt is elmondhatja neki, hogy mit tegyen, ha kilyukad az óvszer, mire figyeljen felhelyezéskor, mik a tünetei, ha allergiás a gumira, és milyen fajtát vegyen stb... Számtalan kérdés felmerülhet ilyenkor, olyanok, amikre még a kérdező sem gondol.

19/l

2011. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne elkényeztetett sznob leányzó? Mert előrelátó,óvatos??

Ha már valaki használja az eszét az csak hülye lehet? Vagy mert van egy értelmes lány aki nem akar ide írni hogy "lehetek terhes?" Vagy mert nincs ilyen idétlen kérdése hogy "megfogta a farkát,de nem ment el,és nem mostam fogat,de reggeliztünk akkor lehetek terhes?"

Igen is tiszteletre méltó,hogy előre gondolkodik..(bár minden fiatal így tenne)..

Még valamit.A húgom 16 évesen ment el a nőgyógyászhoz életében először.Ő is csak a biztonságos szexről szeretett volna minél többet megtudni(és nem itt a sok idióta válaszokból akart informálódni)SZTK-ba ment..Amikor bement a dokihoz a doki megkérdezte,hogy mi a probléma..Húgom elmondta,hogy miért jött,és nem fogod elhinni.nem dobták ki. Az orvos minden kérdésére válaszolt,és elmondott neki mindent amit tudnia kell..A húgom ugyanúgy a "betege" volt mint az aki gombás fertőzéssel ült a váróban..

Egyébként nyáron 38 évesen nekem is válaszolt a doki a kérdéseimre amire kíváncsi voltam..Minden kérdésemre nyugodtan,érthetően válaszolt..(A dokinak ez is a munkakörébe tartozik)

Szóval kedves kérdező..

Nyugodtan menj el a nőgyógyászhoz,és tedd fel a kérdéseidet.Nem fognak sem kizavarni,sem kiröhögni..Az orvos szépen mindent elmond..Legyél okos lány,és ne itt a sok idétlen kérdésekből/válaszokból tanulj...

2011. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na figyelj csak válaszoló... nem azért van ez az oldal h kérdezzek? Elég sértő ez a szó h sznob,elég szarul esik, vágod h ez kérdés volt, és próbáltam úgy feltenni h ne tűnjek kicsinyesnek, értelmetlennek, egyrészt mert nem azt kérdezgetem h "lehetek-e terhes" úristen mi lesz ha jön a baba(?)

Nem értem, ezért megyek el, már be is jelentkeztem, mert a felnőttekkel ezt látod nem lehet normálisan megbeszélni, ha te is így állsz hozzá... Most ezt korombelitől h kérjek tanácsot aki már 14 évesen nem volt szűz és életében nem járt nőgyógyásznál? Őt ez nem érdekli...nem is értem.

De komolyan mi lenne ha nem osztanád meg a rossz véleményedet? Válaszolj arra amit tudsz, nem kértem leszólást, nem csipázom a kötekedő embereket, főleg h ez egy gyakori kérdéses oldal

2011. jan. 8. 22:13
 15/15 A kérdező kommentje:

*egy

Köszönöm a többieknek, rendes tőletek,amúgy ez szerintem eléggé alap dolog, és ezt nem lehet túllihegni, nincs olyan. Egyszer hibázok és akkor, akkor tönkreteszem az éltemet, ez nem komolytalan dolog na, ennyi a nagy tudás...

Még ilyet ír sznob,elkényeztetett, nem vagyok elég érett hozzá,túllihegem... hát ezt nem tudom hová rakni, inkább ezért szóljanak le, mint azért mert terhes vagyok :D

Egyszer élünk jól akarom magam érezni de biztonságban!

2011. jan. 8. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!