Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fejfájás szédülés a fogyókúr...

A fejfájás szédülés a fogyókúra velejárója és meddig tart?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek már a koplalásnál szoktak előjönni, nálam legalábbis. Legyél óvatos vele, mert csak fokozódni fog, inkább egyél valamennyivel többet.
2011. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de nem koplalok napi 5 ször eszem csak az előírt diétát.Mégis fáj a fejem és szédelgek kicsit.
2011. jan. 6. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert mégis koplalsz. Milyen előírt diétáról van szó?

Valószínű nagyon alacsony a szénhidrátbeviteled és a vércukorszinted esett le, a fejfájás pedig lehet emellett a kevés folyadék velejárója.

2011. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem koplalok kevesebb szénhidrátot veszek magamhoz mint eddig.A vércukorszintem 6.5 ma délelőtt mértem tehát ez jó.Egyébként Norbi diétát kezdtem amit már egyszer végig csináltam és nem voltak ilyen tüneteim.
2011. jan. 6. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
igen de lehet h akkor mások voltak a szervezeted igényei - az energiaigényünk évszakonként és az életkorral változik! próbáld ki ha többet eszel akkor is rosszul vagy e, ha igen akkor vsz ez volt az ok, nekem is mindig van egész fogyókúra során... mérlegelj, ha túl rossz, fogyózz lassabban!
2011. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!