Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg fog jönni? Régóta fáj a...

Meg fog jönni? Régóta fáj a mellem és pattanásos vagyok.

Figyelt kérdés
11 vagyok.Mi tagadás félek!!
2009. jan. 28. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Ha ezek mellé még ingerültség és fura hasfájás járul akkor igen valószínű. Nyugi , nem kell félni. Biztos ami biztos legyen inkább a táskádban egy betét, ha megjönne legyen nálad. De ne aggódj, túléled;)
2009. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a melled attól is fájhat,hogy nől.a pattanás pedig nem a mensi előtt közvetlenül jön elő.Én pl 14éves vagyok és 1.5éve mensizek kb és már vagy 2.5-3 éve miteszeres pattanásos a bőröm:(egyébként nem kizárt hogy meg fog jönni.beszélgess anyukáddal és tudd meg,hogy neki mikor jött meg,mert általában olyan kor körül(nálunk anyunak 14,nővéremnek 13.5 és nekem meg 12.5 évesen jött meg)jön meg neked is.ha félsz,hogy váratlan helyzetben megjön.tegyél a táskádba 1-2 betéten,így ha megjön a suliba nem kell paráznod,csak bekarod és kész:)később rászokhatsz a tamponra is ha ugy gondolod az jobb lenne.DE ELSŐRE MINDENKÉPP BETÉTET AJÁNLOK,FŐLEG HA SULIBA MEGJÖN,FESZÜLT VAGY MEG MINDEN NEM BIZTOS HOGY SIKERÜLNE FELTENNI.:)

félni egyáltalán nem szükséges,hiszen előbb vagy utóbb meg fog jönni.Akkor amikor itt van az ideje:D

2009. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hasfájásom sem, egyszercsak megjött. De nem kell félni. Elsőre biztos nem fogsz annnyira vérezni, nem fog érni semmilyen kellemetlenség. Észre fogod venni. Általában egyébként hónapokkal mielőtt az első mensi megjön fehérfolyás kezdődik.

Minden oké lesz :D

2009. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!