Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a fene miatt van ez? Help!...

Mi a fene miatt van ez? Help! Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2-3 napja fájnak a melleim. Nem észveszejtően sőt csak akkor érzem ha megnyomom a két mellemet ott ahol a melltartó tartja alul. nagyjából 10 nap van még a menstruációmig. A múlt hónapban késett a menstruációm két hetet de csináltam egy tesztet akkor amikor már 6 napja késett és negatív lett. Menstruációm megjött 2 hét elmaradás után. Tesztet is csak azért csináltam mert nem tudtuk mitől késik. Még szűz vagyok és csak pettingeltünk és aggódtam, hogy mi van ha előváladék kerülhetett belém. Szerintetek normális már ilyen hamar a mellfájdalom? Lehet valami köze ahoz, hogy pont 3 napja hagytam abba az antibiotikum szedését?
2011. jan. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15
2011. jan. 4. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Leht hogy megint beindult a növekedés. Amúgy rendszeres a mensesed?

Ha robbanik egy hormonbomba, akkor eléggé megkavarodsz.

Nekem majdnem fél évig kéthetente jött meg. A doki mondta, hogy ezért.

2011. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kicsit rendszertelen. múlt hónapban két hetet késett és egyáltalán nem fájt a mellem mikor megjött szóval lehet bekavarodtam.
2011. jan. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!