Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden iskolában van ilyen...

Minden iskolában van ilyen kis menstruációs csomag?

Figyelt kérdés

Mert nálunk nincs felvilágosítás sem.

tehát olyan, hogy küldenek betétet, kis könyvecskét róla.

Mert amikor még ovis voltam, akkor volt a nővérem kb. 6.-os és ő kapott. De mi még nem. Felettünk járókkal meg nem vagyunk jóban :S


Minden iskolában van olyan?


2011. jan. 3. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk 6.-tól volt betétminta, fiúknak óvszer.Még gimi 4.ben is kaptam csomagot. Ált.ban betéteket (összesen kb. 8-10 dbot különböző fajtákból), tampont, naptárat és kis füzetet is kaptam. Sőt, még a fősulis beiratkozáskor is kaptam betétet, tampont, csoki, üdítőt, meg minden ilyesmit:) Én szerettem ilyeneket kapni, kérj mintát :))

2011. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

De jó neked :D

Oké.

2011. jan. 23. 11:29
 13/14 anonim válasza:
mi most kaptunk(általános 6.o)és tavasszal lesz a felvilágosítás
2011. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12/L vagyok. nekünk 5-ben tartottak vmi felvilágosítás szerűt, de amit mondtak....arra a mai világban mindenhol rákereshetsz. A mi sulinkban elvileg minden év tavaszán v. nyár elején van ilyen.... úgy hallottam hogy 6-ban betétet kapunk, 7-ben tampont( és talán betétet is), 8-ban már tudjuk mirről van szó.... és a fiúk óvszert kapnak, mi meg a betétet+tampont . így leírva elég logikus. :) :) egyébként még nekem sem jött meg ..én nem nagyon várom, de hát az vmi biztosíték arról h minden rendben. kilenc lányból nálunk már 4-nek jött meg asszem :) :) :)
2013. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!