Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzés, gomba, etc?...

Lehet fertőzés, gomba, etc? (többilennt)

Figyelt kérdés

11 éves korom óta menstruálok.Azóta folyamatosan van fehérfolyásom.Mindig olvasgattam hogy idővel elmúlik,olyan 16 éves korom óta komolyan várom hogy végre abbamaradjon.A probléma csak az hogy még mindig jön valami,pedig lassan betöltöm a 19-et.Természetesen használok tisztaságit de nagyon zavar,mert kellemetlen szagú,sosem érzem magam teljesen tisztának.

Megfordult a fejemben hogy esetleg ez nem is az aminek hiszem,az a fehérfolyás már elmúlt és ez valamilyen fertőzés,vagy gomba lehet.Nemi betegség kizárva mert nemi életet nem élek.

Mit javasoltok?Komolyan gondolkozom egy nőgyógyász felkeresésén.

Előre is köszönöm,bocsi tudom kicsit hosszú lett:)

18/L


2011. jan. 3. 04:44
 1/5 anonim válasza:

Ez pont olyan probléma, amivel érdemes szakorvoshoz fordulni. Mert látatlanban erre normális választ nem hiszem hogy tud mondani bárki is.

Pl. gombás/virusos fertőzést el lehet kapni nem csak sexuális úton. Szóval -szerintem- a legrosszabb ami történhet veled , hogy levesznek egy kenetet (szőrnyű), de utána pontosan megmondják mi a gond, és kikezelik.

Az egészséged, és esetleges párod egészsége mindennél többet ér. Illetve sajnos elég kemény statisztikák vannak arra hogy ebben a korban milyen betegségeket lehet beszerezni (pl sex utján)(irtad hogy nem erről van szó, de mégis nem árt tudni).

2011. jan. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem az orvostól félek,mostanában történt ez a megvilágosulás hogy hoppá,lehet hogy baj van.

Azt hiszem el fogok menni,már csak önmagam megnyugtatása miatt is.Sajnos voltam olyan higiénia körülmények között hogy simán elkaphattam valamit.

...és igen bármit mondd a statisztika a korombeliekről,olyan jellegű veszély még nem fenyeget hiszen még szűz vagyok és ez így is marad egy darabig:)

Egyéb vélemény valaki?Már gondolom mind hasonló lesz.

2011. jan. 3. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,most kicsit beparáztattam magam mert egy csajszi azt írta ha nyúlik az baj,nekem nyúlik...:((
2011. jan. 3. 23:47
 5/5 anonim válasza:

Az első kommentező vagyok. Javaslom, hogy házi patikákat és praktikákat ne alkalmazz addig, amíg szakorvoshoz, és/vagy tesztre nem mentél. Ugyanis teszem azt egy antibiotikumos kezelés, teljesen elronthatja az orvosok méréseit, téves következtetésre vihet. Illetve feleslegesen paráztatod magad. Ezek mind gyógyítható betegségek lehetnek. Csak látom, hogy ilyen fórumokon előszeretettel mesélik el, hogy mit tettek a problémájuk ellen. Viszont az valószínűsíthető, hogy sok ezer oka lehet egy ilyen "jelenségnek".

Egy időben nekem bőrbetegségem volt, bőrgyógyász legyintéssel intézte el, csalánkiütésre, meg gombásodásra fogta, és étrendváltást javasolt. STD centrumban viszont ránézésre megmondták mi a gond, és kikezelték...

2011. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!