Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen, nagyon félek!?

Valaki segítsen, nagyon félek!?

Figyelt kérdés

Holnap megyek először nőgyógyászhoz és sajnos még csak 14 éves vagyok. Van egy kis gondom és ezért megyek el. Több kérdésem van. Mivel még fiatal vagyok, nem borotválom és mostmár elég sűrű és méghozzá sötétbarna is... Mit csináljak? Hogy szedjem le, vagy mennyire? És mindenképpen megvizsgál, valószínű vagy gyulladásos vagy gombás fertőzésem van! És hogyha nem tudok néhány órával előtte megfürödni (és reggel se) akkor mit csináljak. Jó a sima nedves törlőkendő?

Kérlek szépen, ne nevessetek ki! Így is van elég gondom!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 2. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne félj, azért nem fog kinevetni, mert nem borotváltad le :) Emiatt ne aggódj. Fürödni szerintem fürödj, azért azt illene.
2011. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi:) Nem fog megenni, és óvatos lesz, nem lesz semmi gond.

Nem kell leborotválni. Ne csinálj vele semmit, jó az úgy, ahogy van. Az orvos egyáltalán nem azt nézi. Ráadásul a dokik többsége szerint egészségesebb meghagyni a fanszőrzetet.

Ha nem tudsz előtte letusolni, akkor kicsit mosd meg magad vízzel vhol. A törlőkendőt nem javaslom, mert lehet, hogy kenetet fog venni (hogy megnézze milyen fertőzés), és lehet, hogy így nem lesz jó az eredmény.

2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
engem azért pörgött ki a nőgyógyász mert leborotváltam, merthogy minek amikor a természet nem véletlenül teremtette azt oda
2011. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
milyen az a kenet?
2011. jan. 2. 19:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz borotválkozni, nem muszáj, nem fog rá megjegyzést tenni. Próbálj megfürödni előtte, de ha nem megy másként, akkor mosakodj meg. Ha máshol nem, hát a rendelő WC-jében, vagy otthon, vagy valahol.

Nem egy leányálom a vizsgálat (én legalábbis nem rajongok érte), de félni sem kell tőle.

2011. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok hazamenni, mert vidéki vagyok...
2011. jan. 2. 19:06
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy nevetünk ki! Ezen minden nő átesik. Nyugodj meg, nem nézi az orvos, hogy hol és mennyire vagy szőrös. Kenetet szinte biztosan vesz, előtte csak egy kis vízzel mosakodj, és csak kívülről. Ha este lefürdesz rendesen, és előtte kicsit megmosod, nem lesz gond. És ne félj, nem hogy nagyon, de kicsit se! Gondolj arra, hogy előbb-utóbb úgyis el kell menned, most túl leszel az elsőn, legalább mostantól ezen sem kell izgulnod. :) Én szívesebben megyek nődokihoz, mint fogorvoshoz. :)
2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kenet annyi, hogy mintát vesz a hüvely váladékából, és azt megvizsgálja/megvizsgáltatja.

Jah, vegyél lehetőleg fehér mammerbugyit, mert engem meg a színes tanga miatt cseszegetett az orvos..hogy az egészségtelen :D

2011. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kenet csak annyi, hogy egy vékony pálcikával mintát vesznek a hüvelyváladékból, és azt elküldik a laborba, hogy van-e benne gomba, baci, és milyen.
2011. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mosakodj meg mielőtt dokihoz mész, akár az iskolai mosdóban is meg lehet oldani, de reggeltől délutánig azért már korántsem leszel "szalonképes" odalent. Vigyél magaddal egy kisméretű törülközőt.

A vizsgálattól ne félj, óvatosan fog megvizsgálni és nem kell szőrtelenítened magadat. Csak bátran!

2011. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!