Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Hogy vegyem ki...

Mit csináljak? Hogy vegyem ki a betétet a táskámból a suliban h a többiek ne vegyék észre? (lent)

Figyelt kérdés
30-an vagyunk az osztályban és az első padbn ülök. Általában ott szoktak sétálgatni meg felettem állni meg ilyenek. Az túl feltűnő lenne ha csak simán elővenném a táskámból a betétet. Nem akarom h pl a fiúk tudják h mikor van meg mert már volt amikor megtudták (amikor strandra mentünk) és eléggé rossz érzés volt h tudják... (ja az meg rossz megoldás lenne ha a táskámat vinném magammal mert soha nem szoktuk vinni én meg a wc.re vigyem? ja és pont a folyosó végén van a termünk és mindenki látja ha végig mgyek vele a folyosón... kérlek segítsetek 13/L
2010. dec. 27. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudod vhogy előre bekészíteni 2 zsepi közé, és úgy csinálnám mintha azt vennéd elő? Mert az nem feltűnő, mi is zsepivel mászkálunk mert nincs wc papír. Bár nálunk már nem ciki ez a betét/tampon téma.
2010. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Tedd a zsebedbe. Nálam amúgy egy apró övtáskában szokott lenni az ilyesmi, ami mindig rajtam van, egyáltalán nem feltűnő, észre sem lehet venni.
2010. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is régen ez nagy próbléma volt! Ezek váltak be: Kabátom belsőzsebébe tettem, azt mondtam kimegyek az udvarra és ahoz bizony kabátot kell húzni ;) Amikor beteg voltam mindig hosszú felsőt húztam fel ami takarja a fenekem, hátha történik valami baleset + ez takarja elől a farmerzsebet annyira h nem látszik ha ott a betét. Tehát második elrejtési hely a farmerzseb. De ne világos felső legyen mert azon látszik a betét alakja. Ha konkrétan táskából akarod kicsempészni akkor a táskáb lemélyebb részébe tedd a betétet, csinálj úgy mintha turkálnál a táskádban közben a pulcsid ujjába tedd be a betétet. Ha ez meg van fog meg a pulcsi "száját" nehogy viszsakiessen, és már viheted is ki :) Tanácsos ilyenkor elővenni valamit a tatyóból, mert ha keresel valamit de mégse veszel elő semmit akkor valaki megkérdezheti h mit keresel. Így télen ezek a megfelelő praktikák. + én régen ahoz szoktam igazítani a cserét h mikor megyünk más terembe stb. Tehát ha kémiára kémia terembe kell menni akkor simán meglehet várni míg mindenki elmegy és akk simán kitudod venni.
2010. dec. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Nem kell ezt szégyellni. A menstruáció és az, hogy a lányok betétet vagy tampont használnak teljesen természetes. Sokkal jobb, ha a fiúkkal őszintén és nyíltan beszéltek a menstruációról, hogy mi az, és miért van.
2010. dec. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
neszesszert erre találták ki...
2010. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

rakd a nadrágod oldalába! Tehát a csípődnél a fele kilóg. Vagyis, na!! szóval, érted. Lefogja a csípőd. A nadrágod lefogja. És nyugi. Nyugi van. xD


12/L

2010. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ja megint én vagyok, 12/l


VAGY VAN AZ A 10-es csomagos zsepi.

[link]


Abba rakd bele. Olyan mintha zsepit vinnél ki! Én így szoktam. Vagy a nadrágos megoldás.

2010. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ismét én vagyok, 12/L


Nekem is volt egy ilyen kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__13187..

2010. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. dec. 27. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!