Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?...

Mitől késhet a menstruációm? A megfázás közrejátszhat?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm, de eddig még nem volt ilyen, csak az elején mikor rendszertelen volt.(Elég későn kezdtem elmenstruálni,19-20 évesen és diabéteszes/cukorbeteg/vagyok).A párommal élünk szexuális életet(nekem ő volt az első és 5-6 hónapja vesztettem el a szüzességem),én nem szedek gyógyszert és nem használunk óvszert sem,de mielőtt elmenne időben kiveszi.Egyszer sem élvezett el bennem,mindig odafigyel.Meg voltam fázva a napokban,torkom is fájt.Mitől lehet a késés?
2010. dec. 21. 14:00
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szija!

Mindannyian mások vagyunk! Lehet h az esetek v hány %ban igenis előfordul h a stressz és a megfazasok arra késztetik a szervezetet és ez által a hormonjaidat h jöjjön meg előbb vág késsen pár napot! Sajnos én is ebben szenvedek eléggé komolyan ... volt h egy hónapig betegsegbol betegségbe estem, a menteuacion harmatgyenge volt (barnazas). Aztán iszonyatos gorcsok, a terasz miatt meg akar lehet PCOS-s akar... én az lettem! Szóval vannak kivételek! De azért menj el orvoshoz, ő mindent kiderit (menstruacios gondokat és a terhesseg lehetőségét is)!

A többi kommentelőnek meg javaslom h szorítkozzanak a kérdésre és ne pedig ítélkezés én! Hiszen azért kérdez mert nem biztos benne és ha most leoltjatok az embereket akkor lehet h sosem fognak többet bizalommal fordulni senkihez...

Remelem segített vmit!

2017. okt. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!