Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Szenvedek már...

Mit csináljak? Szenvedek már 3 napja

Figyelt kérdés

péntek reggel megjött,nem mentem suliba sem,annyira görcsöltem.. vettem be egy algopirint,nem lett jobb..hát valahogy végigszenvedtem a napot..(erős vérzés) szo. reggel elmentünk venni cataflamot + merisztint .. cataflam egymagába nem hat,vettem be merisztint is rá.. úgy jobb lettt,de csak egy kis ideig.. ("normális" vérzés)

ma reggel nem volt semmi,nem fájt.. viszont kb 1-1,5 órája elkezdett görcsölni .. nem vettem be gyogyit,mert annyira még nem fájt,úgy voltam vele h majd akkor mikor jobban fáj.. na hát igen,el jött az is.. vettem most be egy merisztint,de nem múlt el,még mindig fájt..

most akkor mi legyen? mit csináljak,hogy ne fájjon ennyire? ha emegyek orvoshoz,kiírhat suliból emiatt? (már csak 2 nap van hátra)


/elírások,helyesírás miatt plz ne oltsatok,örülök h élek+siettem az írással/


nagyon szépen köszi a válaszokat!!


15/L


2010. dec. 19. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az algopiryn+ 20 percre rá no-spa kombináció volt az egyetlen, ami segített. Ezt lehet is így szedni, orvos javasolta. Mindenesetre egy nőgyógyászati vizsgálat nem árt, hogy kizárható legyen a szervi ok.
2010. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az Ibuprofen is elég jó -
2016. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Van egy olyan gyógyszer, drazsé-

Nem tudom kapható-e még

2016. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a házi doki ajánlotta
2016. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!