Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismama vagyok.3...

17 hetes kismama vagyok.3 napja kezdődött hasfeszüléstől, hasfájástól szenvedek mitől lehet? A többi lent.

Figyelt kérdés
3 napja kezdődött hol csak az alhasam jobb oldalt, hol az egész hasam, oldalam feszül fáj. Olyan mint aki nem tudott már napok óta elmenni wc-re (ami hál isten nem így van). Van mikor csak a jobb alhasam feszül szúr enyhe nyomásra. Ma úgy keltem hogy fáj az egész hasam, ha gugolok ha felhúzom a lábam akkor is fáj az alhasam. Szedek magnéziumot de az sem segít igazán rajtam. Elég rossz így a közérzetem. Orvoshoz csak kedden tudok menni. Ha van akinek ilyen panasza van és talált rá megoldást, vagy esetleg tudja mitől elehet ez megközelítőleg akkor kérem aggyon tanácsot. Köszönöm előre is!
2011. máj. 29. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, az orvosom tanácsára 3*1 magne b6-ot, és 3*1 nos-pa-t kellett szednem, onnantól semmi probléma nem volt, és a kiírt előtt szültem 4 nappal.


Milyen magnéziumot szedsz? Nekem azt mondta a doki, hogy mindenképp a magne b6-ot szedjem, mert ez hatásosabb, mint a sima magnézium tabletták.

2011. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezzel küzdök, 3 napja nekem is fáj a hasam, én 13 hetes vagyok. Egy ismerősöm volt kórházban és mondta, hogy a kezdő terheseknek most nagyon nem tesz jót ez az idő, sokan panaszkodnak, hogy fáj a hasuk. Én Magnerotot szedek, érzem, hogy feszül és fáj.

2011. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyakori mostanában az a panasz a kismamák körében! Szerintem amint tudsz menj orvoshoz, mert vizsgálat után lehet megmondani a dolgok miértjét! Magnéziumot azt szedheted, és a magzatvédő vitamint, de szerintem mást ne, majd csak ha a dokid mondja! Addig is feküdj sokat!

2011. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!!! A béres magnézium B6-ját szedem de csak napi egyel. Kedden megyek a dokihoz remélem nem lesz semmi gond.
2011. máj. 29. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fel vagy fujodva? nalam az szokott lenni a baj, 18 hetes vagyok. Ilyenkor fözök edeskömenyt (füszerboltban lehet kapni, egy teaskanalnyit leforrazol egy cseszeben, letakarva hagyod allni 10-15 percet, leszüröd es megiszod. Medvecukorhoz hasonlo ize van :-)) De rakhatsz bele rendes kömenymagot is es anizst is, nehany oran belül enyhiti a tüneteket. Mar ha felfuvodas okozza. Ez terhessegben eleg gyakori.
2011. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!