Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Felfàz&agr...

Mi lehet ez? Felfàzàs?

Figyelt kérdés
Ma mult el a mensim ami 3 napig tartott,ès ma arra èbredtem hogy nagyon fàj ott lenn mindenem.Még ülni is kellemetlen.Nem viszket csak fàj mintha megduzzadt volna mindenem.Kamillàs fürdö jo lehet?Köszönöm a segitsègeteket!
2010. dec. 18. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt mi laikusok nem fogjuk tudni megmondani! A felfázás jellemző tünete az égő érzés vizeléskor és állandó vizelési inger.

Az alhasi fájdalomnak komoly okai is lehetnek, ezért, ha még holnap reggel is érzed, ne várj, menj el nőgyógyászhoz. (Nem akarlak nagyon megijeszteni, de amikor nekem olyasmi fájdalmam volt mint neked, kiderült hogy ciszta miatt megrepedt a petefészek és belső vérzés történt, csak a műtét segített. Ha nem vettem volna komolyan akár el is vérezhettem volna - ezt mondták:-(((

2010. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!