Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg az egyik hónapba...

Miért jön meg az egyik hónapban a másikban meg nem?

Figyelt kérdés
1 éve jött meg szerintem még nem állt be rendesen, de az utóbbi időben egyik hónapban megvan másikban nincs. Élek szexuális életet. Ez már 6 hónapja zajlik tehát 3x volt meg ennyi idő alatt. Teszteltem is már: negatív.
2010. dec. 15. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez nem lekezelés, csak ismertettem néhány dolgot a biológiával kapcsolatban, ha már a tanáraid elfelejtették ezt megtenni. Ha meg esetleg tisztában vagy mindazzal, amit elmondtam, de lesz@rod, akkor a te dolgod, mivel zavarod össze a hormonjaidat, de akkor ne gyere ide panaszkodni.
2010. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jaj, nehogy megsértődj már, elvégre Te írtad magadról, hogy picilány. :)

szerintem nem ártana elmenni egy dokihoz, mert az, hogy 15 évesen jött meg, nem épp szokványos.

persze nem tudom, voltál-e eddig is.

2010. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy 15 éves korában jött meg, elvileg 16 éves korig normális. 18-20 éves korra áll be rendesen, persze attól függően, mikor jött meg, tehát ha a kérdezőnek 15 évesen jött meg, biztos nem lesz ideje beállni 18 éves korára. Vannak, akik később érnek, ez van, ezt kell szeretni, de semmiképp nem tesz jót a hormonjainak, ha éretlenül (nem negatív, hanem biológiai értelemben, meg 16 évesen azért még lelkileg is) szexel.
2010. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!