Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetséges, hogy egyik...

Olyan lehetséges, hogy egyik hónapban 26 napos a ciklusom, a másikban meg a 27. napon semmi?

Figyelt kérdés

Clostyt szedek.Első hónapban 26 napra megjött, és akkor első naptól kezdve szedtem a clostyt.

Most a 27. napomon vagyok, és semmi, és most az 5.naptól szedtem a gyógyszert.

Mikor kellene hogy megjöjjön akkor?

Vagy baba lesz?


2009. jan. 21. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szia.

Nagyon nehéz válaszolni a kérdésedre de leírom én mit gondolok.

Szerintem azért lehet hogy még nem jött meg mert ebben a hónapban csak az 5 naptól kezdted el szedni és ezért eltolja a ciklusod de természetesen azért is lehet mert babód lesz ez a valószínűbb mondjuk .

Mire kaptad a clostyt?

Nincs péd vagy havi beállításra?

2009. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

PCO-m van.Arra kaptam.Szedek még Metfogamma tabit az inzulin rezisztencia miatt.

Állítólag az nem mérvadó, h az 5.napon kezdtem el szedni.

No meg a másik az, hogy a ciklus 8-9 napján észleltem tojásfehérjés nyákot....És akkor kezdtem 2-3 napja szedni a clostyt..

Sztem magától is volt peteérésem, meg a tabitól is lehet hogy később is egy...

Csak a tojásfehér nyákból gondolom.

2009. jan. 21. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik naptól kezded el szedni ha nekem nem hiszed el olvasd el a betegtájékoztatót vagy kérdezd meg a dokidat , de nagyon kívánom hogy baba legyen és azért késsen a menszid. :-)
2009. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatót, és semmi olyat nem olvastam benne, hogy kitolja a ciklust X nappal, ha az X.ik napon át kezded szedni...
2009. jan. 21. 17:30
 5/7 A kérdező kommentje:

De abban igazad van, h nem mindegy melyik naon kezdem el szedni.Ez világos!

A kérdés más volt...

2009. jan. 21. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elképzelhető, hogy később volt peteérésed, így a mensi is később jön meg. Ha méred a hődet hányadik napon kezdett el emelkedni?
2009. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem mérem....:(
2009. jan. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!