Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintünk kitalálta az...

Szerintünk kitalálta az osztálytársnőnk, hogy menstruál. Szerinted?

Figyelt kérdés

na, szal. van egy osztálytársnőnk, aki ma azt mondta, hogy megjött neki az első menstruációja. Megkérdeztem, hogy meg-e mondta a húgának. Ő azt mondta, hogy persze, sokat beszéltek erről. És szünetben odamentem a húgához, hogy beszéljek vele, hogy hogyan fogadta ( mert jóban vagyunk ) és azt mondta, hogy a nővére semmi ilyet nem mondott. Aztán tesink is volt és a lány tesizett. Óra közepénél kiment mosdóba és mikor visszajött, akkor azt mondta, hogy teljesen átázott a bugyija. De amikor átöltöztünk akkor teljesen tiszta volt. Arra gondoltam, hogy hátha átcserélte. Megkérdeztem és ő azt mondta, hogy miért cserélte volna át. Nem tudom, szerintem hazudik. Szerinted?


12/L


2010. dec. 11. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az érintett lánynak kéne elmondania akinek akarja, hogy menstruál-e vagy nem. De miért ne menstruálhatna... Akár 9 évesen is megjöhet az első menstruáció.
2010. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
de logikus, de az is, h te nem tudsz olvasni
2010. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát ha nem tudnék olvasni,akkor nem tartanák most se hol sem.
2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan .. miért nem mindegy az neked?

12 éves vagy és már más éltében turkálsz, gusztustalan egy szipirtyó leszel mire nagy leszel.

2010. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
már bocs, de ő mondja folyamatosan... Mi el se mondtuk csak a legjobb barátnőnknek amikor megjött...
2010. dec. 11. 19:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Most nem teljesen mindegy neked? Bár ez legyen a legnagyobb gondod. Szerintem nem kamuzik. Van aki kényszert érez az ilyesmit közölni, később majd a fél tanári kart a görcseivel szédíti, aztán les, ha a munkahelyén közlik, hogy le se szarják.

A vitatkozóknak meg üzenem, hogy baromira nem ez a téma, tegnapig én se tudtam, h munkanap van, mivel egyetemeken pl nem kell ledolgozni az ilyesmit. Nektek van. Nem tudta. Ez van, lépjünk túl, köszi. xD

2010. dec. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
sztem is kamuzik mert ha átázikaz nálam azt jelenti hogy tiszta vér a bugyim
2010. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!