Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A klimax idején mennyire...

A klimax idején mennyire durvulhatnak el a dolgok?

Figyelt kérdés
Az öcsémmel - úgymond - megbeszéltük, hogy minden bizonnyal klimaxol az anyukánk... Szóval valaki elmondaná, hogy egy családra mennyire lehetnek rossz hatással ennek a kornak a "rossz részei"? Úgy értem a hisztik, meg a kötekedés meddig fajulhatnak? Van-e rá gyógyszer? Vagy esetleg gyógyszer nélkül is kiküszöbölhetők a problémák??? Elég nehezen bírom nap, mint nap az anyukámat... mikor már az élő fába is beleköt, szerintem az nagyon nem oké... :S Előre is köszönöm! (Kérlek, értelmes válaszokat adjatok!)
2010. nov. 29. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Türelem-türelem... Egy jobb pilalnatában próbáljatok meg vele beszélni. Ti meg nyilván kamaszok vagytok. Anyukátoknak sem lehet könnyű ez a változó kor, borul ilyenkor a hormonháztartás, érzelmi hullámok, ingerült is biztos (Anyám is hasonló volt, bár még néha most is ilyen). Ezt át kell vészelni, de természetes velejáró, nincs rá gyógyszer.
2010. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tévedés, ugyanis van rá gyógyszer.
2010. nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, a 2 öcsém pedig 20 és 12 évesek. Szóval már és még nem kamaszok! :D
2010. nov. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!