Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cickafark tea jó bacilusokra...

Cickafark tea jó bacilusokra (női dolgok)?

Figyelt kérdés

Folyásom van, már két nőgyógyásznál is jártam korábban és nem tudtak rendbehozni, most egy harmadiknál vagyok aki jó orvos elvileg de rajtam nem nagyon tud segíteni. A kenet alapján több bacilusom van (tehát nem gomba), de a doki is már szótárból keresgéli nekem a gyógyszert, mert semmi nem segít.

Cickafark vagy más egyéb gyógymód segíthet?

A természetgyógyászat segíthet?


2011. márc. 25. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A cickafarkkal vigyázz, mert hormont tartalmaz! Pl. ülőfürdőnél néha akár a menses is megjöhet. Ha szedsz fogamzásgátlót, akkor ne használd inkább!


A betadin hüvelykúpot próbáltad már? Az "kipucol" mindent.

Vény nélkül kapható.

Ill. hatásos a menses előtti 5 este fél kg tengeri sót beleszórni a fürdőkádba, (jó meled vízbe), aztán elüldögélsz ott egy 30-45 percet. Nekem nagyon jót szokott tenni, és a legolcsóbb megoldás.

2011. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ.

Adtál egy kis reményt, mert már az életemet is tönkreteszi ez az egész (nagyon régóta tart).

Azért megbeszélem az orvosommal, remélem nem ellenzi majd. Elvégre ő se tud már mit mondani.

2011. márc. 25. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig visszatérő folyásod van,a hasznos baktériumok nem tudják ellátni a védő szerepüket,valószínűleg nagyon rossz a baktériumflórád.Probiotikumot nem javasolt az orvosod?Én azzal kezdeném!Ugyanis hiába ölünk gombát agyra-főre,ha az-védelem híján-újra képes kialakulni.A probiotikumon kívül jó hatású a teafás vagy levendulaolajas(100%-os tisztaságú!)tampon,illetve a grapefuitmag olaj.Én a cickafarkot is jónak találom,és kétlem az előző válaszoló által leírt hatását.Nőknek mindenképpen ajánlott a cickafark fogyasztása.
2011. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hüvely flórájának visszaállítására legalkalmasabb a Lactobacillus rhamnosus és a Lactobacillus fermentum mind helyi,mind szájon át történő alkalmazása.Ha ilyet nem találsz,figyelj arra,hogy a Lactobacillus család valamely fajtája megtalálható legyen a készítményben.
2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 16:41

Az 1. hozzászoló vagyok.

Bemásolom a linket, ahol olvastam azt, amit leírtam.

Nekem is a barátnőm ajánlotta, meg is vettem a DM-ben, de, gondoltatam, előtte kicsit utánaolvasok. Akkor találtam rá erre az oldalra.


[link]

2011. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16:41 vagyok,köszönöm,hogy elküldted a forrását!
2011. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!