Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek az urológiára és...

Ha elmegyek az urológiára és viszek vizeletmintát mit tudnak nekem megállapítani belőle?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál kenettenyésztésen és az eredmény negatív mindenre... nekem mégis fáj a petefészkem vagy a húgyhólyagom, nem tudom eldönteni, és ők nem tudnak semmit csinálni. Urológián vizeletből erre a problémára tudnak nekem mondani valamit igaz? L
2010. nov. 25. 15:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
N haragudj, hogy lehurrogtalak:)
2010. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én sem voltam túl kedves, csak kicsit már sok a stressz.
2010. nov. 25. 17:03
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

ahhoz,hogy urologushoz mehess sajnos el kell menj a háziorvosodhoz akiről az a véleményed ami.. mert ő adhat beutalót. Vagy pedig a nőgyógyász kérhet további vizsgálatot. Ha 3 hónap alatt igy voltál már rég meg kellett volna tennened.

Sebaj még nem késő..fáj persze mert valami gyulladás vna a szervezetedben.. de te sem tudod hol. A Keneted eredménye egy dolog a másik amit kimutatnak vizeletből nem lehet ugyanaz: mert néznek fajsúlyt, fehérjét, vért, gennyett makroszkóposan. Tesztcsikkal almumint, proteint cukrot stb-t több mnidnet. Illletve indokolt esetben csinálnak vizelet tenyésztést. Viszont érdemes megkérdezned mielőtt majd mész, ohgy reggeli első vizelet vagy 24 órás gyüjtött vizelewt kell-e. Mert mást és mást tudnak megnézni belőle. S amennyiben fenn áll még a krédés és nem tudják gyulladás lehet-e vehetnek vért is. Kelenek bizonyos laborok. Illetve 3 hónap alatt senkinek nme juott eszébe egy rohadt HASi-medencei UH csinálni?

2010. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Feltétlenül? Én úgy tudom hogy odamegyek elmondom mi a bajom, és ha nem vittem vizeletet, ott kell pisilnem aztán majd sorrakerülök. És sajnos nem, senkinek nem jutott eszébe a hasi medencei uh.
2010. nov. 26. 09:59
 25/25 anonim ***** válasza:
Első vizeletet sem és 24 órást sem tudsz ott produkálni. S nem könnyebb ha nem egy koszos wc-ben kell pohárba pislined?
2010. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!