Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek az urológiára és...

Ha elmegyek az urológiára és viszek vizeletmintát mit tudnak nekem megállapítani belőle?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál kenettenyésztésen és az eredmény negatív mindenre... nekem mégis fáj a petefészkem vagy a húgyhólyagom, nem tudom eldönteni, és ők nem tudnak semmit csinálni. Urológián vizeletből erre a problémára tudnak nekem mondani valamit igaz? L
2010. nov. 25. 15:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: Menj el szépen urológushoz, ahogy a nőgyógyász tanácsolta. Nem azért mondta, hogy szívasson, hanem hogy kiderüljön mi bajod.

A vizeletben lévő genny, fehérje oké, hogy gyulladásra utal, de attól még nem fogod tudni, hogy mi bajod van.

Az urológus a vizeletedből azt is meg tudja állapítani, hogy MILYEN baktérium vagy egyéb oda nem való dolog van benne, és olyan gyógyszert fog adni ami ARRA jó.


Elhiszem, hogy senki nem szeret orvoshoz járni, de vannak dolgok, amit otthon nem lehet kezelgetni, mert csak még rosszabb lesz.

2010. nov. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

WÁÁÁÁ.

Akkor minden orvos egy tetű szar alak, menj el a patikába és keress vmi gyógyszert rá. Erre már mit lehet mondani?

Vannak szar orvosok, az tény.

De attól még nem kell az összesre rámondani...


Ha ennyire utálod őket, meg szarba se nézed a munkájukat, akkor nem kell hozzájuk menni. Aztán el van intézve.

2010. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ha találnak vmit azt feltétlenül antibiotikumos kezeléssel tudják megszűntetni? Mert ha tényleg netán kigyógyultam volna a 3 hónapja visszatérő fertőzésekből nem akarom a szervezetemet antibiotikummal tömni, hogy megint legyengüljön az alig helyreállt szervezetem.
2010. nov. 25. 16:22
 14/25 A kérdező kommentje:

16.21-es válaszoló.

Már ne is haragudj, de volt már neked folyamatosan 3 hónapig fertőzésed? Tisztába vagy vele hogy mennyit szenvedtem én ezalatt? Ha tudni akarod ez idő alatt 5 orvosnál jártam és semmi...3 hónap alatt. Szóval nekem igen is rohadt szemetek, mert én még egyel sem találkoztam amelyik normálisan állt volna a dologhoz,vagy ha normális is volt, szart se értem vele, mert amit adott egy kalap szar.

2010. nov. 25. 16:24
 15/25 A kérdező kommentje:
Ezért akarok megpróbálkozni az urológiával ÉN és nem a dokik mondta EGY sem mondta. Hátha ők tudnak vmi hasznosat mondani és tanácsolni.
2010. nov. 25. 16:25
 16/25 anonim ***** válasza:

Figyelj. Miután még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán mi bajod van, fogalmunk sincs róla, hogy mit fognak adni.

De ahelyett, hogy ezen elmélkedsz, miért nem mész el egy VALÓDI ORVOSHOZ, aki MEGVIZSGÁL és MEGNÉZI A LELETED?


Ez most kb olyan, mintha azt mondanám, hogy "elmaradt a menzeszem".

Biztos hogy az orvos hormontablettát ad?


Hát honnan tudnánk? Majd megvizsgál és eldönti.

Annyiból ő sem tud kitalálni semmit, hogy "fáj ott lent".

2010. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Egyébként végig én válaszoltam, de mindegy.

És nem, nem volt még három hónapig fertőzésem. De nekem is van olyan bajom, ami már évek óta húzódik. Én is jártam már 4 orvosnál és még mindig csak próbálkoznak.

De attól még nem fogom azt mondani, hogy mindegyik egy szar alak és pénzt sem érdemel.


Vagy ha úgy állok hozzá, hogy az összeset utálom, és mindegyik orvos dögöljön meg, akkor semelyiknek nem veszem igénybe a segítségét.

2010. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
És inkább meghalsz a fájdalomtól és inkább hónapokig betétet használsz minden egyes nap? Én nem szeretem őket és nem vagyok velük megelégedve, de addig járok egyiktől a másikig amig valamelyik nem tud vmi okosat mondani. Attól még, hogy "nem nézem semmibe a munkájukat" igénybe kell vennem, mert nem akarok megdögleni azért mert valaki úgy gondlja, ha nem tartom semmire őket, akkor oldjam meg magam...
2010. nov. 25. 16:34
 19/25 anonim ***** válasza:

Jó, én nem fogok vitázni.

Szerintem válaszoltam a kérdésedre normálisan is, az más kérdés, hogy utána kifejtettem a véleményem.

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy ne ilyen tesztcsíkkal szarakodj, mert nem mész vele az égvilágon semmire.

Olyan vizeletvizsgálat kell, ami azt is kimutatja, hogy pontosan mi van a vizeletedben, ilyet pedig csak laborban fognak neked csinálni.

Egy tesztcsík nem egyenlő az orvossal.


Amúgy ha mind az öt orvos nőgyógyász volt, akkor az lehetett a probléma. Hisz te is mondtad, hogy a keneted teljesen negatív. Ha azon a területen nincs elváltozás, akkor neki itt meg is állt a dolog. (Hiszen azért vannak szakterületek).

Az orvosok annyiban hibáztak, hogy nem küldtek el urológushoz.

2010. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Mind az 5 az volt és abban az időben mikor hozzájuk jártam igen is volt fertőzés minden alkalommal kaptam is rá kúpot, a legutolsó vizsgálatomkor kértem kenettenyésztést, és akkor mondták ez volt múlt héten hogy nincs fertőzés, aminek örültem, mert volt 3 hónapig. Ekkor mondtam, hogy de attól nekem még fáj..a többit meg tudod.

Nem akarok tesztcsíkkal szarakdoni én nem értek hozzá, amint tudok megyek urológushoz, csak sajnos nem olyan egyszerű elszabadulnom.

Köszönöm azért az eddigi válaszaidat.

2010. nov. 25. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!