Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sovány és nagyon kövér...

Nagyon sovány és nagyon kövér csajok, milyenek lennétek ellentétes testalkattal?

Figyelt kérdés
El tudnátok úgy képzelni az életeteket? Lehet buta a kérdés, csak én világ életemben kövér voltam/vagyok, el sem tudnám maga vékonyan képzelni. Szerintem más sem, aki ismer:)
2010. nov. 24. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne! Ha nagyon sovány lennék tuti, olyan ruhákat hordanék, amiket így nem nagyon merek, mert nem előnyös. Nem is tudom akarnék-e nagyon sovány lenni? Szimplán, csak karcsú nem lehetnék, mert az viszont jó lenne!%
2010. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha modell alkatom lenne, kihívóan öltöznék (nem izléstelenül), én lennék a vegzet asszonya és mindenkinek elvenném a pasiját, igazi álnok ribanc lennék. :D:D
2010. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem eleve ízléstelen mások pasijára hajtani, meg ne felejtsd el, hogy ez két emberen múlik, vannak még normális pasik, a hűség pedig döntés kérdése.


Kérdező, bocs az offért.

Hogy neked is válaszoljak, én nem tudnám magam elképzelni kövéren, mert nem tudnám megvárni azt sem, hogy igazán kövérre hízzak. Pár éve felszedtem 7 kilót (normális a súlyom, az anorextől messze vagyok), de sürgősen le is fogytam, mert nem éreztem jól magam, sem lelkileg, sem fizikailag (pl. utálok lihegni a lépcsőn, és úgy sokkal előbb kifulladtam).

És neked se kéne belenyugodni, hogy világéletedben kövér voltál: a későbbi egészséged miatt igenis tartozol magadnak és a párodnak (leendő párodnak) azzal, hogy odafigyelsz a kajára és többet mozogsz. Igazad van abban, hogy aki szeret, fogadjon el olyannak, amilyen vagy - de ettől még cukor- és szívbetegség vár rád, ezek minden szövödményével. Az élet pedig csak egészségesen szép. A párodnak és a gyerekednek is egészségesen lesz rád szüksége, hosszú távon.

2010. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj attól függ ha 12 évesen 48 kg vok az sok?mert akkor én avgy 6 kgt fogynék...
2010. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vékony vagyok. Voltam 10 kilóval több, és úgysem voltam kövér, de majdnem belebetegedtem. Úgy éreztem magam, mintha valami burokba lennék zárva, ami elzár a külvilágtól. Fáradékonyabb voltam, fájtak a lábaim. Hozzá tartozik hogy egy hülye gyógyszer miatt nagyon gyorsan jött rám ez a felesleg és a szervezetem nem tudott alkalmazkodni.


Most szerintem pont jó az alkatom, de ennél vékonyabban könnyebben elképzelem magam, mint kövéren.


A kérdésre válaszolva: Nem, nem tudom kövéren elképzelni magam.


Ha netán újból meghíznék, mindent megtennék, hogy leadjam.

2010. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mondhatni "modellalkatom" van (170 egynéhány cm, 55-57 kg), mindig ilyen voltam, gondolom genetikai eredetű. Őszíntén szólva, én eléggé élvezem, hogy ilyen a testalaktom, bármit felvehetek, mindig megnéznek az utcán (persze sajnos nem mindig csak azok, akiknek örülök). Én pont duciként nem tudnám magam elképzelni, nagyon fura lenne.
2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Én sovány vagyok, és utálom, de nem tudok hízni. Engem az a kérdés foglalkoztat gyakran,hogy vajon kinek lehet egyszerűbb nekem hízni vagy egy kövérnek fogyni?
2010. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó én fogyni nem tudok, rettenetesen, hogy mindig 1-2 kiló lemegy kínszenvedés, de aztán vissza is jön, pedig tényleg odafigyelek az étkezésemre.
2010. nov. 25. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok kipróbálnám a nagyon kövért mert így most ha nem olyan puha amin vagyok akkor az fáj a csontomnak
2023. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!