Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos! Lehetek terhes?...

Fontos! Lehetek terhes? Elfelejtettem a gyógyszert!

Figyelt kérdés

kedden voltam együtt a barátommal,rá két napra elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót.(kb.23 óra múlva pótoltam).

20.szem volt és egyfázisú.


2010. nov. 22. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem valószínű. mivel eleve max 1 óráig életképesek a spermák, a hüvelybe meg addig se... és amikor az aktus történt akkor még védve voltál
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 20. szemet nem kellett volna pótolni és a 21-et sem bevenni. Ezt írja is a tájékoztató. Ha nincs meg, ott a net. Igen, lehetsz terhes. Ha kihagyod ezt a 2 szemet, akkor meg megjött volna, és semmi bajod.
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igen, de gyakorlatilag annyira elhanyagolható ennek az esélye, hogy felesleges vele foglalkozni.

(Persze ha szünetben nem jelentkezik vérzés, akkor csinálj tesztet).

És egy ideig alkalmazz kiegészítő védekezést.

2010. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A spermák 2 napig képesek megtermékenyíteni, ha beléd kerülnek!!!

Honnan veszitek ezt a hülyeséget?

Ha csak egy óráig élnének, kihalna az emberiség! 1 óra alatt el se jutnak a méhbe!!!

2010. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem valószínű. mivel eleve max 1 óráig életképesek a spermák, a hüvelybe meg addig se... és amikor az aktus történt akkor még védve voltál"


Lehet, hogy a hüvelyben nem bírják sokáig, de:

A hüvelyből felmennek a méhbe/petevezetőbe, és ott akár több NAPIG eléldegélnek!!!

2010. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem a kedvetekért:

Élettartama: a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra.

[link]

2010. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!