Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadékony vagyok, mit...

Nagyon izzadékony vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem csak fizikai megerőltetésnél, hanem amúgy is nagyon izzadok, és a pólóm is nagyon bebüdösödik. Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Már az összes fajta dezodort kipróbáltam, de nem segített. Mit tehetnék?
2010. nov. 22. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni izzadásgátlót,a neve SOLUTIO ANTISUDORICA Naturlandos termék, ára kb.3-400.-Ft. Este kell fürdés után bekenni a hónaljat vattával kb.1-2 héten keresztül mindennap aztán elég ritkábban ahogy érzed. Lehet lemosás után stiftet deokat használni. A lányomnak bevált már nem tocsog a pólója és felveszi a szürke ruhákat is mert megszünt a folt! Remélem tudtam segíteni ,próbáld ki, ha fiú vagy, ha lány!:)
2010. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne egyél erősen fűszeres kajákat. ettől kevésbé lesz büdös a verejték.
2010. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál már voltál?
2010. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az első hozzászólónak igaza van , énis nagyon izzadékony voltam de hála az ANTISUDORICANAK!!!! csak ajánlani tudom és tényleg nem drága
2010. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, először kipróbálom az ANTISUDORICA-t, és ha nem használ akkor megyek orvoshoz, csak ez szégyenlem kicsit.
2010. nov. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!