Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon izzadékony vagyok és...

Nagyon izzadékony vagyok és nem tudok mit csinálni vele mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az, hogy mindig nagyon izzadok átlagos helyzetben is pl. amikor ülök az órán suliban vagy itthon gépezek. Mindig rendesen tisztálkodok minden nap rendszeresen sportolok, tehát túl súlyom sincs, dezodort is mindennap használok. Mit tehetek az ügy érdekében, hogy lehet elkerülni. Előre is köszi
2011. febr. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt nem írtad, hogy mi is izzad igazán, de feltételezem, hogy a hónaljad. Ha már végképpen semmi nem segít, figyelmedbe ajánlom a Solutio Antisudorica nevű készítményt, amely gyógyszertárakban, drogériákban kapható Naturland-os készítmény. Ha úgy használod, ahogyan kell, biztosan segíteni fog, de csak akkor. És valószínűleg csak átmenetileg lesz rá szükség.

Itt a fórumon ha beírod a keresőbe, legalább 3 oldalnyi találatod lesz. Olvasgasd és ha nem boldogulsz, kérdezz.

2011. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen anyagra reagál a tested. Személyes tapasztalat, elhagytam a kávét és abbamaradt. Az ilyen spéci krém nem segített.
2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves 63%! Tekintsük az általad leírtakat valóban a te személyes tapasztalatodnak, melyet készséggel elhiszek, de másra nem biztos, hogy igaz, hiszen nem vagyunk egyformák.


A "spéci krém" mellesleg egy folyadék (oldat, ahogyan a nevében is benne van latinul), de ez téged nem zavart a vélemény nyilvánításban...

2011. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azt a krémet használtam. Mondtam egy lehetőséget és hogy nekem az ilyen problémám így oldódott meg. Ennyi.
2011. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A magam részéről örülök, hogy neked ennyi megoldotta ezt a problémát.

Sajnos sokaknak - és régebben nekem is volt - olyan mértékű ez az izzadás, hogy nem befolyásolja sem étrend változtatás, sem gyakori mosdás, sem dezodorok változtatása és orvosilag sem deríthető ki, mi lehet a kiváltó ok. És a sok "jótanács" sem segít a problémán, hogy akár óránként lehet inget váltani, mert hatalmas foltok éktelenkednek a hónaljakban. Ez egészen depresszióba is sodor(hat)ja az ilyen bajjal küzdőt. Ez az a pont, amikor - minden "okos ellenvetés" ellenére - meg kell próbálni az említett szert. Az esetek nagy százalékában (helyes használat mellett) azonnali eredményt és hihetetlen lelki felszabadulást hoz, mert végre nyugodtan lehet emberek közé, társaságba menni. Ez meg az én saját tapasztalatom.

Egyezzünk ki abban, ha nem segít a kávé, az alkohol, a pacalpörkölt, a drogok és a kártyajátékok elhagyása, jöhet más módszer is.:)

2011. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!