Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadékony vagyok:S Mi...

Nagyon izzadékony vagyok:S Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Használtam Solutio antisudorica-át ez bevállt de a tenyerem is sokszor izzad és ott hiába kezeltem nem volt eredmény. Mit javasoltok?
2010. márc. 13. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi de neki is ezt javasolták de nekem nem vált be a tenyeremnél ez a szer...sőt erre a kérdésre válaszoltam is aki feltette. Nekem Solutio antisudorica a tenyerem izzadását nem szüntette meg, minden mást igen...

Kérem olyan válaszoljon aki tudd vmi más szert erre...

2010. márc. 13. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
addidas golyós deotól nem izzadok, mert sportolókon tesztelték őket. de tényleg semmi izzadás. ezért kipróbáltam más testrészemen is mivel máshol is izzadós vagyok, a hasamon sem izzadtam tőle. Kezemen nem teszteltem. Próbáld ki, nem veszíthetsz semmit vele. női, rózsaszínt használtam.
2010. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm én régen használtam adidas sprayt max 3 óráig volt hatásos.
2010. márc. 14. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha vegetatív funkciózavar, akkor vagyunk a legkönnyebb helyzetben, mert segítségül híjuk a gyógynövényeket.

Kiváló therapeuta növények: orbáncfű, valeriana( magykagyökér), citromfű, komló. A grogok ( gyógyteák) legalább három heti fogyasztása után hoznak eredményt, nagyon jót mondhatom.

Homeopathias golyócskák szintén hatásosak. ( gyógyszertár)

Azt tanácsolom tehát, kezd a gyógynövénykúrát, relaxálás maradjon, elfogadás nagyon fontos ( ilyen vagyok és kész) szégyenérzést elfelejteni, ecetes kéz és lábáztatás, valamint nappalra próbáld bekenni SHOLL lábizzadásgátlóval, vagy SECRET női deoval a tenyeredet, segíthetnek ezek is.

Általános hűvösséggel is vegyül a tünet. Jól gondolom?

Ez a stressz reakció sajátja, mégpedig, hogy összehúzódnak a perifériás erek, hogy a belső szervek több cukrot kapjanak.

Próbál megnyugodni! Nem vagy ezzel egyedül. Örülj inkább, hogy csak ilyesmivel kell bajlódnod és nem mással

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert és fő a nyugalom!!

2010. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod...igen ez a probléma télen-nyáron, ősszel-tavasszal szóval állandóan van. Próbáltam úgy is, hogy nem gondoltam rá de ez se segített. Homeós bogyókat ismerem vagyis szedtem más problémára bár nagyon nem hiszek benne de egy próbát megér. Megis keresem majd a homeós könyvbe mit ajánl.

Köszönöm szépen a válaszod:)

2010. márc. 15. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
nem is a régi addidasokat ajánlottam hanem az ÚJakat. Action 3-akat. és nem a sprayt hanem a golyóst. A spray az sok esetben csak alkohol persze hogy nem használ, de golyós az más.
2010. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, ha kell másban is segítek!
2010. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!