Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik osztálytársunk...

Az egyik osztálytársunk hazudott az orvosnak, hogy már megjött neki. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Voltunk a suliban ilyen szűrővizsgálaton. Magasság, súly, látás, stb... Az orvos kérdezte, hogy mikor jött meg az első menstruációnk. Akinek már megjött az megmondta, akinek még nem az meg azt mondta, hogy még nem jött meg! 6-an vagyunk lányok, abból pont 3-munknak van már meg. Mindig megbeszéljük ezt, nem titkolózunk. Az egyik osztálytársnőnknek, akinek még nem jött meg, azt, mondta, hogy már megvan neki, az orvos lejegyezte. Pedig biztos, hogy nincs meg neki, mert sosincs rajta betét, meg nem is mondta nekünk, azt mondta, hogy még nincs meg neki...

Meg egyébként is 10 éves!! Nekünk hazudhat, az nem baj, csak az orvosnak ne!

Mit csináljunk?


Pár 12 éves lány


2010. nov. 11. 13:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

:)

Bepörgött egy kicsit...

2010. nov. 11. 14:56
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fáradt vagyok, most nehezemre esik a hülyéskedni :) de amúgy csak emiatt vagyok 50%-os:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__1042090..

2010. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:D éppen olvasgatom amiket írtál...
2010. nov. 11. 15:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kapjátok el, vágjátok le a fejlét, és tűzzétek ki az orvosi szoba ajtaja elé egy lándzsára. Alá a szöveg: " Így jár az aki azt hazudja, hogy menstruál!"

Nagy hatásfoka lenne.


Bazz...

2010. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Saten most szemét voltam és az összes hozzászólásodat felpontoztam az előbb linkelt kérdésnél Hehe !
2010. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Neee! Hogy tehetted ezt? :D Amúgy ugye tudod, hogy magaddal szúrtál ki! Azért mert a válaszaim olyan 20% körüli értékelést kaptak majd te mindre rányomtad a zöld kezet akkor csökken az értékelésekért kapott pontjaid, így lejjebb csúszol a toplistán :)
2010. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na és ez meg kellene hogy hasson ? Jót röhögtem azért kaptad Ehhez tartsd magad !
2010. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Sajnos Ti nem tehettek semmit. De nagy butaság volt ettől a lánytól ha tényleg hazudott. Bár Ti nem tudjátok kideríteni mi az igazság!
2010. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem.. igazából nem érdekel engem se csak muszáj volt valamit írnom :)
2010. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!