Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mit csináljunk?

Szerintetek mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel még van egy másik barátnőnk. A lb.-nek megjött az első menstruációja, és ezt el is mondtuk a barátnőnknek. Ám ő nem hitte el. Igaz a legjobb barátnőm kicsit mintha csak hazudodt volna, mintha csak akkor találta volna ki az egészet. De én el hittem neki. Az a másik barátnőnk azért mégis csak azt álította: Kamu az egész. Ezért nem is barátkoztunk vele. Bevallom kezdtem én is kicsit kíváncsi lenni, hogy igaz-e, de még mindig hittem. Közben az a volt barátnő elkezdte terjeszteni, hogy mit találtunk ki. És még nekem azért volt fura, mert mondtam neki, hogy nekem pontosan egy hónappal a 12. szülinapom után jött meg és ő azt mondta, hogy neki is. ( tehát akkor kezdte el ) És őszintén megvallva kezdtem én is azt gondolni, hogy csak kitalálta, mert ő mondta, hogy rettenetesen szeretné, hogy már legyen neki is. De végül is kiderült: Nem hazudodt. Mert ma elmentem vele a mosdóba, és láttam a betétet amit lerakott a földre. Na szóval, a lényeg: Az a másik régi barátnő, azt terjesztgeti, hogy kitaláltunk ilyet. Nem azt akarjuk, hogy elhiggyék, hogy már megvan neki, hanem, hogy ne tudjanak róla. A barátnőm, nagyon szomorú.


Mit tegyünk?


2010. dec. 2. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
bocsáss meg de nem nagyon értem ezt a a lb.-vel és a másik barátnő..kicsit zavaros...
2010. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát szóval nagyon röviden:

A legjobb barátnőmről egy régi barátnőnk azt terjeszti, hogy csak kitaláltuk, hogy megjött a legjobb barátnőmnek. A barátnőm szomorú, főleg azért, mert mindenki azt hiszi, hogy csalók vagyunk. Ő azt szerette volna, ha senki sem tudott volna arról, hogy már "nagylány".


Röviden ennyi.


12/L

2010. dec. 2. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a más véleménye számít :) Amúgy meg az ilyen barátnő nem is barátnő. Mi alapján vonja le azt a következtetést, hogy hazudik? Kérdezzetek rá erre, és lehet, hogy nem fog tudni mit felelni ;)
2010. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Hát már nem barátnő, írtam is, hogy már nem barátkoztunk vele. Szerintem azért mondja, mert irigy. Gondolom...

2010. dec. 2. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne csináljatok ebből ekkora ügyet. A menstruáció teljesen természetes, de aki érintett, az döntse el, hogy kinek mondja el és kinek nem.
2010. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazán nagy kislányok lehettek, hogy barátságok múlnak menstruációkon. Nem teljesen tök mindegy, hogy kinek mikor jön meg? Pár év múlva már egész más dolgokon fogtok filózni.
2010. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok..tudom,hogy későn válaszolok de na..:-j

elég hülyegyerek ez a másik "régi barátnőtök"..hagyjátok a fr*ancba..:))


de ha ennyire idegesít,tudom kicsit ovis dolog,és nem éppen a legjobb megoldás...de mi lenne ha ti is terjesztenétek valami rosszat róla?:>

2010. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megbeszéltük vele, abbahagyta. ( még eddig )
2010. dec. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!