Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemben ilyen apro...

A nemi szervemben ilyen apro de sok kis dudort éreztem,viszket is. Nőgyógyászhoz 2 hét mulva tudok menni. Volt már ilyesmivel tapasztalat mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik nap ahogy mosakodtam olyan kis dudorokat éreztem belül,de látni kis tükörben nem láttam de éreztem hogy ott vannak.

Egy ideje kb 1honapja erzem hogy valami nem okés lent. Néha sürrű fehér folyásom van és olykor-olykor viszket is. Már akkor kértem időpontot de addig még mindig van 2 hét. Vettem Canestent is de nem segített semmit. Olvasgattam de csak a nemi szemölcsöt irták ami”dudoros” arrol a képek nem ilyenek azok láthatók. Ez olyan mintha a bőr alatt lennének


tegnap 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Herpesz?
tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet valamilyen egészségügyi probléma jele, például irritáció vagy fertőzés. Számos oka lehet a női nemi szerven tapasztalható apró dudoroknak és viszketésnek. Néhány lehetséges ok a következők!

1. Irritáció: Szappanok, tusfürdők, intim mosakodók vagy akár szoros ruházat is okozhat irritációt, amely viszketést és kiütéseket eredményezhet.

2. Fertőzések: Gombás, bakteriális vagy vírusos fertőzések, mint például a hüvelyi gombás fertőzés vagy a herpesz, szintén okozhatnak dudorokat és viszketést.

3. Allergiás reakciók: Allergiás reakciók különböző anyagokra, például latexre (óvszer), vagy bizonyos ételekre is okozhatják ezeket a tüneteket.

4. Bőrbetegségek: Olyan állapotok, mint a pikkelysömör vagy az ekcéma, szintén hozzájárulhatnak a bőr irritációjához és a dudorok megjelenéséhez.

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!