Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van közöttünk endometriózis...

Van közöttünk endometriózis gyanús,vagy éppen olyan akinek endometriózisa van? Mik a tapasztalatok? Babát tervezek,de nem jön össze,az orvosaim sz*nak rám!

Figyelt kérdés
Esetleg valakivel felvehetném a kapcsolatot privát üzenetben? Volna pár kérdésem!

tegnapelőtt 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"Az orvosaim szarnak rám".

Akkor cseréld le az orvosaid. Miből gondolod, hogy endometriózisod van? Mióta nem esel teherbe és hány éves vagy?

tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tüneteim alapján beszéltem már több nőgyógyásszal is, ők erre gyanakodtak,de nem küldtek el sem MR sem más fajta vizsgálatokra! Ezért szeretnék egy ebben már tapasztalt személlyel beszélni! 29 éves vagyok,de nem gondolnám,hogy témába illő..
tegnap 06:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Hol olvastad,hogy nem keresek másik orvosokat? Miért is probléma az,ha váltanék pár szót tapasztalt emberekkel? Ha nem tudsz értelmeset írni,ne írj ide. Ennyire egyszerű!
tegnap 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem endometriózisom van és sajnos eddig nem estem tehebe ennek köszönhetően. Két lombikon túl vagyok, mindkettő sikertelen volt. Szívesen megosztom a tapasztalataimat, ha tudok segítek.
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Írni fogok privát üzenetet! Köszönöm szépen! :)
ma 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!